Bankomaty Myślibórz

Myślibórz to miasto, które znajduje się w południowo-zachodniej części województwa zachodniopomorskiego. Jest siedzibą powiatu myśliborskiego. Leży nad Jeziorem Myśliborskim, na terenie Pojezierza Myśliborskiego. Stanowi siedzibę gminy miejsko-wiejskiej Myślibórz. Pierwsza wzmianka dotycząca Myśliborza pochodzi z 1238 r., natomiast do nadania miejscowości praw miejskich doszło w 1270 r. Obecnie organizowane są tutaj cykliczne imprezy kulturalne i sportowe, między innymi Festiwal Małych Form Teatralnych i Kabaretowych, Dożynki oraz Motorowodne Mistrzostwa Świata, Europy i Polski. Miejscowość prowadzi współpracę międzynarodową z litewskim miastem Kownem oraz niemieckimi Neuhardenberg i Soltau.

W bazie bankomatów w Myśliborzu można wyszukać informacje na temat każdego spośród dostępnych w tym mieście urządzeń bankowych. Ułatwiamy dotarcie do bankomatu w Myśliborzu zgodnego z potrzebami użytkownika, prezentując adresy, godziny dostępności oraz funkcje posiadane przez poszczególne urządzenia.

Ulica, miasto, operator
1 Maja 19 - Bank BGŻ BNP Paribas, Myślibórz, Planet Cash SA
Andersa 1a - Sklep "Społem", Myślibórz, PKO Bank Polski SA
Lipowa 7 - Supermarket "Biedronka", Myślibórz, PKO Bank Polski SA
Lipowa 8, Myślibórz, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Łużycka 21 - Supermarket "Intermarche", Myślibórz, Planet Cash SA
Niedziałkowskiego 1, Myślibórz, PKO Bank Polski SA
Warszawska 10, Myślibórz, Bank Polskiej Spółdzielczości SA
Wyszyńskiego 2, Myślibórz, Bank Pekao SA

Bankomaty w innych miastach województwa zachodniopomorskiego: Bankomaty Szczecin, Bankomaty Koszalin, Bankomaty Stargard, Bankomaty Kołobrzeg, Bankomaty Świnoujście, Bankomaty Szczecinek, Bankomaty Police

 

Polecamy