Bankomaty Nowogard

Nowogard to miasto znajdujące się w północno-zachodniej części kraju, w województwie zachodniopomorskim oraz w powiecie goleniowskim. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Nowogard. Leży na wschodnich obrzeżach Puszczy Goleniowskiej, na Pobrzeżu Szczecińskim, nad brzegami Jeziora Nowogardzkiego. Pierwsza wzmianka o Nowogardzie pochodzi z 1268 r. , natomiast nadanie praw miejskich odbyło się w 1309 r. Obecnie miasto zajmuje powierzchnię 12,44 km² i jest zamieszkiwane przez ponad 16 500 osób. W Nowogardzie odbywają się cykliczne imprezy kulturalne, między innymi Festiwal Filmu Muzyki Malarstwa „Lato z Muzami” oraz Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”.

W bazie bankomatów w Nowogardzie możliwe jest sprawdzenie, gdzie znajdują się urządzenia dostępne w dogodnych dla użytkownika godzinach i wyposażone w pożądane przez niego funkcje. Zgromadziliśmy tutaj dane wszystkich bankomatów Nowogardu, tak więc nasza baza stanowi cenne źródło wiedzy dla mieszkańców i gości tego miasta.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
Bank Pekao SA 15 Lutego 2 - Pawilon Handlowy Nowogard
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) 3 Maja 14 Nowogard
Planet Cash SA 700-lecia 13 - Bank BGŻ BNP Paribas Nowogard
SKOK 24 (Aplitt SA) 700-lecia 17 Nowogard
Euronet Polska Sp. z o.o. 700-lecia 22 - Supermarket "Netto" Nowogard
Bank Pekao SA Bankowa 5 Nowogard
Euronet Polska Sp. z o.o. Bohaterów Warszawy 103a - Supermarket "Biedronka" Nowogard
PKO Bank Polski SA Plac Wolności 5 - Urząd Miasta Nowogard
PKO Bank Polski SA Plac Wolności 7 - Dom Kultury Nowogard
Euronet Polska Sp. z o.o. Rzeszowskiego 4 - Supermarket "Intermarche" Nowogard
Planet Cash SA Warszawska 9 - Supermarket "Biedronka" Nowogard

Bankomaty w innych miastach województwa zachodniopomorskiego: Bankomaty Szczecin, Bankomaty Koszalin, Bankomaty Stargard, Bankomaty Kołobrzeg, Bankomaty Świnoujście, Bankomaty Szczecinek, Bankomaty Police

 

Polecamy