Bankomaty Nowogard

Nowogard to miasto znajdujące się w północno-zachodniej części kraju, w województwie zachodniopomorskim oraz w powiecie goleniowskim. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Nowogard. Leży na wschodnich obrzeżach Puszczy Goleniowskiej, na Pobrzeżu Szczecińskim, nad brzegami Jeziora Nowogardzkiego. Pierwsza wzmianka o Nowogardzie pochodzi z 1268 r. , natomiast nadanie praw miejskich odbyło się w 1309 r. Obecnie miasto zajmuje powierzchnię 12,44 km² i jest zamieszkiwane przez ponad 16 500 osób. W Nowogardzie odbywają się cykliczne imprezy kulturalne, między innymi Festiwal Filmu Muzyki Malarstwa „Lato z Muzami” oraz Festiwal Filmów Ekologicznych im. Macieja Łukowskiego „Ekofilm”.

W bazie bankomatów w Nowogardzie możliwe jest sprawdzenie, gdzie znajdują się urządzenia dostępne w dogodnych dla użytkownika godzinach i wyposażone w pożądane przez niego funkcje. Zgromadziliśmy tutaj dane wszystkich bankomatów Nowogardu, tak więc nasza baza stanowi cenne źródło wiedzy dla mieszkańców i gości tego miasta.

Ulica, miasto, operator
15 Lutego 2 - Pawilon Handlowy, Nowogard, Bank Pekao SA
3 Maja 14, Nowogard, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
700-lecia 13 - Bank BGŻ BNP Paribas, Nowogard, Planet Cash SA
700-lecia 17, Nowogard, SKOK 24 (Aplitt SA)
700-lecia 22 - Supermarket "Netto", Nowogard, Euronet Polska Sp. z o.o.
Bankowa 5, Nowogard, Bank Pekao SA
Bohaterów Warszawy 103a - Supermarket "Biedronka", Nowogard, Euronet Polska Sp. z o.o.
Plac Wolności 5 - Urząd Miasta, Nowogard, PKO Bank Polski SA
Plac Wolności 7 - Dom Kultury, Nowogard, PKO Bank Polski SA
Rzeszowskiego 4 - Supermarket "Intermarche", Nowogard, Euronet Polska Sp. z o.o.
Warszawska 9 - Supermarket "Biedronka", Nowogard, Planet Cash SA

Bankomaty w innych miastach województwa zachodniopomorskiego: Bankomaty Szczecin, Bankomaty Koszalin, Bankomaty Stargard, Bankomaty Kołobrzeg, Bankomaty Świnoujście, Bankomaty Szczecinek, Bankomaty Police

 

Polecamy