Bankomaty Pyrzyce

Pyrzyce to miasto, które znajduje się na terenie województwa zachodniopomorskiego, w odległości 45 km od centrum Szczecina. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Pyrzyce. Leży na Równinie Pyrzycko-Stargardzkiej, nad Kanałem Młyńskim. Nazwa miasta pochodzi najprawdopodobniej od staropolskiego słowa „pyro”, które oznacza pszenicę. Pyrzyce otrzymały prawa miejskie w 1263 r., a ich nadawcą był książe zachodniopomorski Barnim I. Obecnie miasto zajmuje powierzchnię 38,79 km², natomiast liczba mieszkańców w 2016 r. wynosiła ponad 12 600 osób. Teren Starego Miasta, pochodzący z XIII w., został wpisany do rejestru zabytków, podobnie jak kilka innych usytuowanych tutaj obiektów, w tym pozostałości murów obronnych, ruiny Bramy Szczecińskiej i kościół pw. Wniebowzięcia NMP.

Baza bankomatów w Pyrzycach pozwala na sprawdzenie adresu, godzin dostępności oraz funkcji każdego spośród dostępnych tutaj urządzeń. Opracowaliśmy ją z myślą o wszystkich użytkownikach bankomatów Pyrzyc, a więc zarówno mieszkańcach, jak i gościach tego miasta.

Ulica, miasto, operator
1 Maja 2 - Apteka "Arnica", Pyrzyce, Bank Pekao SA
1 Maja 20, Pyrzyce, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
1 Maja 22 - Supermarket "Biedronka", Pyrzyce, Euronet Polska Sp. z o.o.
Bankowa 1, Pyrzyce, Bank Pekao SA
Dworcowa 11 - Supermarket "Biedronka", Pyrzyce, PKO Bank Polski SA
Kilińskiego 16, Pyrzyce, SKOK 24 (Aplitt SA)
Kilińskiego 5 - Bank BGŻ BNP Paribas, Pyrzyce, Planet Cash SA
Księcia Bogusława X 2c, Pyrzyce, PKO Bank Polski SA
Plac Ratuszowy 1 - Urząd Miasta i Gminy, Pyrzyce, PKO Bank Polski SA
Plac Wolności 2-4 - Bank BPH, Pyrzyce, Euronet Polska Sp. z o.o.

Bankomaty w innych miastach województwa zachodniopomorskiego: Bankomaty Szczecin, Bankomaty Koszalin, Bankomaty Stargard, Bankomaty Kołobrzeg, Bankomaty Świnoujście, Bankomaty Szczecinek, Bankomaty Police

 

Polecamy