Bankomaty Świdwin

Świdwin jest miastem usytuowanym w północno-zachodniej części Polski,  na terenie województwa zachodniopomorskiego. Stanowi stolicę powiatu świdwińskiego. Leży nad rzeką Regą, na Wysoczyźnie Łobeskiej. Zajmuje obszar 22,38 km², z czego 41% stanowią użytki rolne, zaś 4% użytki leśne. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z 1280 r., natomiast nadanie jej praw miejskich odbyło się w 1296 r. Świdwin to ważny ośrodek przemysłu drzewnego, maszynowego, spożywczego i przetwórstwa tworzyw sztucznych. Ponadto odbywają się tutaj cykliczne imprezy kulturalne, na przykład Dni Kultury Kresowej oraz Ogólnopolski Turniej Rycerski. Turystów przyciągają tu także zabytki, w tym pozostałości murów obronnych i Zamek Joannicki.

Baza bankomatów w Świdwinie to narzędzie, które ułatwia wyszukanie urządzeń najbardziej odpowiadających potrzebom klienta. W opracowanej przez nas bazie można sprawdzić adres każdego bankomatu w Świdwinie, jak również jego funkcje oraz godziny, w których jest dostępny dla klientów.

Nie wiesz gdzie korzystnie ulokować pieniądze? Sprawdź nasz ranking lokat bankowych lub ranking kont oszczędnościowych. Przy wyborze konta pomoże Ci ranking kont osobistych lub ranking kont firmowych. Jeżeli jesteś zainteresowany kredytem porównaj aktualne oferty banków: ranking kredytów hipotecznych, ranking kredytów gotówkowych, ranking kart kredytowych lub ranking kredytów samochodowych. Sprawdź również promocje bankowe i zobacz jak można zarabiać na bankach, a jeśli czekasz na ważny przelew przejdź do sesje elixir.

Operator Ulica Miasto
PKO Bank Polski SA 1 Maja 16 - Drogeria "Rossmann" Świdwin
SKOK 24 (Aplitt SA) 1 Maja 17d Świdwin
Bank Zachodni WBK SA 1 Maja 24 Świdwin
Bank Zachodni WBK SA 1 Maja 24 Świdwin
Planet Cash SA 3 Marca 10 - Bank BGŻ BNP Paribas Świdwin
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) 3 Marca 29 Świdwin
SKOK 24 (Aplitt SA) 3 Marca 6 Świdwin
Bank Pekao SA Gagarina 3 - Sklep "Lewiatan" Świdwin
PKO Bank Polski SA Kołobrzeska 3 Świdwin
Euronet Polska Sp. z o.o. Kombatantów Polskich 12 - Supermarket "Biedronka" Świdwin
Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA) Niedziałkowskiego 5 Świdwin
Bank Pekao SA Połczyńska 70 Świdwin
PKO Bank Polski SA Wojska Polskiego 29 - Supermarket "Biedronka" Świdwin
Euronet Polska Sp. z o.o. Wojska Polskiego 4a - Supermarket "Netto" Świdwin

Bankomaty w innych miastach województwa zachodniopomorskiego: Bankomaty Szczecin, Bankomaty Koszalin, Bankomaty Stargard, Bankomaty Kołobrzeg, Bankomaty Świnoujście, Bankomaty Szczecinek, Bankomaty Police

 

Polecamy