Bankomaty Złocieniec

Złocieniec to miasto położone w północno-zachodniej części Polski, na terenie województwa zachodniopomorskiego oraz powiatu drawskiego. Jest siedzibą gminy miejsko-wiejskiej Złocieniec. Leży na Pojezierzu Drawskim, nad dwiema rzekami: Drawą i Wąsawą. W granicach Złocieńca położone są niewielkie jeziora: Rakowo Małe, Rakowo Małe, Maleszewo i Dłusko. Pierwsza wzmianka o miejscowości pochodzi z 1311 r., natomiast prawa miejskie przyznano jej w 1333 r. Obecnie Złocieniec zajmuje powierzchnię 32,28 km², a liczba jego mieszkańców w 2016 r. wynosiła ponad 13 000. Na terenie miasta organizowane są cykliczne imprezy kulturalne, między innymi Zachodniopomorskie Targi Wystawiennicze Jarmark Kultury Mieszkańców Pojezierza Drawskiego.

Baza bankomatów w Złocieńcu pozwala na szybkie dotarcie do urządzeń dostosowanych do potrzeb użytkownika. Prezentujemy tutaj ich dokładne adresy, a dodatkowo informujemy o tym, które bankomaty Złocieńca są czynne przez całą dobą lub zostały wyposażone w funkcję depozytową.

Ulica, miasto, operator
Bohaterów Warszawy 19, Złocieniec, Bank Pekao SA
I Dywizji Wojska Polskiego 2a - Sklep "Społem", Złocieniec, PKO Bank Polski SA
Mirosławiecka 3, Złocieniec, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Obrońców Westerplatte 3, Złocieniec, Spółdzielcza Grupa Bankowa (SGB Bank SA)
Okrzei 11, Złocieniec, PKO Bank Polski SA
Połczyńska 10a - Supermarket "Netto", Złocieniec, Euronet Polska Sp. z o.o.
Wolności 8, Złocieniec, PKO Bank Polski SA

Bankomaty w innych miastach województwa zachodniopomorskiego: Bankomaty Szczecin, Bankomaty Koszalin, Bankomaty Stargard, Bankomaty Kołobrzeg, Bankomaty Świnoujście, Bankomaty Szczecinek, Bankomaty Police

 

Polecamy