Kantor, kantory wymiany walut Bielawa

Bielawa to niewielkie liczące sobie nieco ponad 30 tysięcy mieszkańców miasto w województwie dolnośląskim. Miejscowość położona jest na Przedgórzu Sudeckim, u podnóża Gór Sowich. Nazwa swój początek wzięła od polskiej nazwy koloru białego.

Miejscowość jak magnes przyciąga do siebie miłośników górskich wojaży. Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że z miłą chęcią spędzają oni w jej pobliżu swój wolny czas. Najwyższym szczytem Bielawy jest Kalenica, a na południe od centrum położona jest Góra Parkowa, na której szczycie powstała wieża widokowa i wyciąg narciarski.

Ze względu na fakt, że do miasta i jego okolic co roku ściąga sporo ludzi nie tylko z Polski, lecz również spoza jej granic, w mieście powstało wiele kantorów. W Bielawie można miło spędzić wolny weekend i odetchnąć świeżym powietrzem. Odpoczynek na łonie natury pozwoli choć na chwilę oderwać się od trosk i problemów.

Szukasz sprawdzonego kantoru w Bielawie? Znajdziesz go poniżej. W rozbudowanej bazie kantorów umieszczone zostały dokładne adresy punktów wymiany walut, wraz z godzinami otwarcia i numerami telefonów. Wszystkie zebrane poniżej informacje są na bieżąco aktualizowane.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Kantor Polski S.A. Wolności 155 Bielawa
Tomaszewski Ryszard. Kantor wymiany walut Piastowska 2a Bielawa

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy