Kantor, kantory wymiany walut Bielawa

Bielawa to niewielkie liczące sobie nieco ponad 30 tysięcy mieszkańców miasto w województwie dolnośląskim. Miejscowość położona jest na Przedgórzu Sudeckim, u podnóża Gór Sowich. Nazwa swój początek wzięła od polskiej nazwy koloru białego.

Miejscowość jak magnes przyciąga do siebie miłośników górskich wojaży. Atrakcyjna lokalizacja sprawia, że z miłą chęcią spędzają oni w jej pobliżu swój wolny czas. Najwyższym szczytem Bielawy jest Kalenica, a na południe od centrum położona jest Góra Parkowa, na której szczycie powstała wieża widokowa i wyciąg narciarski.

Ze względu na fakt, że do miasta i jego okolic co roku ściąga sporo ludzi nie tylko z Polski, lecz również spoza jej granic, w mieście powstało wiele kantorów. W Bielawie można miło spędzić wolny weekend i odetchnąć świeżym powietrzem. Odpoczynek na łonie natury pozwoli choć na chwilę oderwać się od trosk i problemów.

Szukasz sprawdzonego kantoru w Bielawie? Znajdziesz go poniżej. W rozbudowanej bazie kantorów umieszczone zostały dokładne adresy punktów wymiany walut, wraz z godzinami otwarcia i numerami telefonów. Wszystkie zebrane poniżej informacje są na bieżąco aktualizowane.

Kantor, ulica, miasto
Kantor Polski S.A., Wolności 155, Bielawa
Tomaszewski Ryszard. Kantor wymiany walut, Piastowska 2a, Bielawa

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy