Kantor, kantory wymiany walut Dzierżoniów

Dzierżoniów położony w województwie dolnośląskim, w Kotlinie Dzierżoniowskiej u podnóża Gór Sowich od południa i Masywu Ślęży. Prze miasto przepływa rzeka Piława. Co ciekawe, nazwa miejscowości została zaczerpnięta od nazwiska śląskiego pszczelarza – Jana Dzierżonia. Miasto liczy sobie niecałe 35 tysięcy mieszkańców.

Najpopularniejszym znajdującym się na terenie miasta zabytkiem jest tamtejszy Ratusz, który wzniesiony został w XIX wieku. Mieszkańcy doceniają także architekturę Kościoła Maryi Matki Kościoła i Rynku. Podczas długiego spaceru po mieście można odetchnąć świeżym powietrzem, a przy okazji obejrzeć pochodzące z ubiegłych wieków budynki. Bez problemu można znaleźć tu banki, sklepy czy kantory. W Dzierżoniowie można po prostu miło spędzić swój wolny czas.

Zastanawiasz się, jak najszybciej zlokalizujesz najbliżej Ciebie położony kantor? Pomoże Ci w tym stworzona przez nas baza kantorów. Umieszczone zostały w niej najważniejsze informacje, takie jak nazwy oraz dokładne adresy wszystkich kantorów z Dzierżoniowa, wraz z godzinami otwarcia. Dane są systematycznie aktualizowane. Zapraszamy do korzystania!

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Adamczyk Renata. Kantor wymiany walut Wrocławska 29 lok. 3 Dzierżoniów
Banaś Renata. Kantor wymiany walut, lombard Rynek 51a Dzierżoniów
Dukat. Kantor wymiany walut. Bończak R. Rynek 50a Dzierżoniów
Gant Sp. z o.o. Kantor Klasztorna 2a Dzierżoniów
Kantor Wymiany Walut „MAX” Arkadiusz Mastalarek Wrocławska 3 Dzierżoniów
Profit. PW. Bujak M. os. Różane 50c Dzierżoniów
Wąsińska Renata. Kantor Wrocławska 1b Dzierżoniów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy