Kantor, kantory wymiany walut Dzierżoniów

Dzierżoniów położony w województwie dolnośląskim, w Kotlinie Dzierżoniowskiej u podnóża Gór Sowich od południa i Masywu Ślęży. Prze miasto przepływa rzeka Piława. Co ciekawe, nazwa miejscowości została zaczerpnięta od nazwiska śląskiego pszczelarza – Jana Dzierżonia. Miasto liczy sobie niecałe 35 tysięcy mieszkańców.

Najpopularniejszym znajdującym się na terenie miasta zabytkiem jest tamtejszy Ratusz, który wzniesiony został w XIX wieku. Mieszkańcy doceniają także architekturę Kościoła Maryi Matki Kościoła i Rynku. Podczas długiego spaceru po mieście można odetchnąć świeżym powietrzem, a przy okazji obejrzeć pochodzące z ubiegłych wieków budynki. Bez problemu można znaleźć tu banki, sklepy czy kantory. W Dzierżoniowie można po prostu miło spędzić swój wolny czas.

Zastanawiasz się, jak najszybciej zlokalizujesz najbliżej Ciebie położony kantor? Pomoże Ci w tym stworzona przez nas baza kantorów. Umieszczone zostały w niej najważniejsze informacje, takie jak nazwy oraz dokładne adresy wszystkich kantorów z Dzierżoniowa, wraz z godzinami otwarcia. Dane są systematycznie aktualizowane. Zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Adamczyk Renata. Kantor wymiany walut, Wrocławska 29 lok. 3, Dzierżoniów
Banaś Renata. Kantor wymiany walut, lombard, Rynek 51a, Dzierżoniów
Dukat. Kantor wymiany walut. Bończak R., Rynek 50a, Dzierżoniów
Gant Sp. z o.o. Kantor, Klasztorna 2a, Dzierżoniów
Kantor Wymiany Walut „MAX” Arkadiusz Mastalarek, Wrocławska 3, Dzierżoniów
Profit. PW. Bujak M., os. Różane 50c, Dzierżoniów
Wąsińska Renata. Kantor, Wrocławska 1b, Dzierżoniów

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy