Kantor, kantory wymiany walut Jelcz-Laskowice

Jelcz-Laskowice to miast, które nastawione jest na rozwój przemysłowy. Tutaj oraz w okolicach miasta znajdują się liczne zakłady przemysłowe, które zatrudniają mieszkańców, a także osoby z pobliskich miast dolnego śląska. W ofercie miasta znajduje się wiele terenów pod zabudowę i liczne inwestycje. Działają tu takie firmy jak Autoliv, Ronal Polska, Toyota, Faurecia i wiele innych.

Atrakcyjność Jelcza-Laskowic polega również na bliskości Wrocławia, a także akwenów wodnych oraz rozległych terenów leśnych. Można tutaj uprawiać turystykę pieszą, co spodoba się szczególnie amatorom sportu. Znajduje się tu wiele interesujących szlaków pieszych, rowerowych, samochodowych i kajakowych.

W Jelczu-Laskowicach jest również kilka interesujących zabytków, tym bardziej, że jest to kilka pałaców, m.in. pałac w Jelczu, zespół pałacowy i folwarczny w Laskowicach a także ruiny zamku wodnego.

W centrum miasta, przy stacjach benzynowych oraz placówkach bankowych znajdziemy kantory Jelcz-Laskowice, w których każdy, kto wybiera się za granicę, lub przyjeżdża tutaj z innego kraju może bezpiecznie zakupić wybrana walutę. Godziny ich otwarcia oraz dokładny adres znajdziecie w naszej bazie kantorów.

Kantor, ulica, miasto
Filipek Robert. Kantor wymiany walut, Hirszfelda 4 lok. 5, Jelcz-Laskowice

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy