Kantor, kantory wymiany walut Kamienna Góra

Kamienna Góra znajduje się w Sudetach Środkowych u podnóża Gór Kruczych. Miasto jest dobrze skomunikowane z resztą kraju. Mieści się bowiem na skrzyżowaniu dróg nr 5 i nr 367. Blisko stąd do Wrocławia, a także do czeskiej Pragi. Z Kamiennej Góry kursują liczne pociągi oraz autobusy, co jeszcze bardziej usprawnia komunikację z innymi miejscowościami.

Spacerując uliczkami miasta z pewnością natkniemy się mury obronne. Niegdyś miasto było grodem obronnym. Historia miasta pamięta także próby eksploatacji węgla kamiennego. Do dziś ulice Kamiennej Góry ozdabiają zabytki takie jak ruiny renesansowego zamku, ratusz na placu Wolności, kilka kościołów, a także sztolnia i zabytkowe podziemia, przez które prowadzi trasa turystyczna „Projekt Arado. Zaginione laboratorium Hitlera” oraz powiązane ze sztolniami mauzoleum upamiętniające więźniów filii obozu koncentracyjnego Gross-Rosen.

Ze względu na ciekawe atrakcje turystyczne, miasto przygotowało zaplecze noclegowe i gastronomiczne dla odwiedzających je turystów. Nie zabrakło tu również bankomatów, wypożyczalni czy kantorów Kamienna Góra. W odnalezieniu kantorów w Kamiennej Górze przyjdzie z pomocą nasza baza kontaktowa. Gorąco polecamy!

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, pl. Wolności 6, Kamienna Góra
Kantor Wymiany Walut Danuta Dreszel, Parkowa 2, Kamienna Góra
Kantor Wymiany Walut Wojtas Łukasz, Papieża Jana Pawła II 10, Kamienna Góra
Słowińska Agnieszka. Kantor, Parkowa 2, Kamienna Góra
Wodecki Grzegorz. Kantor, Jeleniogórska 2, Kamienna Góra

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy