Kantor, kantory wymiany walut Kowary

Kowary to miasto leżące w Karkonoszach w województwie dolnośląskim. Bliska obecność gór oraz takich miejscowości jak Karpacz czy Szklarska Poręba czynią z Kowar dobre miejsce noclegowe. W mieście znajdziemy wiele prywatnych posesji, gdzie można tanio znaleźć nocleg. W czasach swojej świetności było tu wiele fabryk, m.in. fabryka dywanów, czy fabryka maszyn „Kowary”. Obecnie miasto kładzie nacisk na turystykę. Zlokalizowany jest tutaj Park Miniatur Zabytków Dolnego śląska, Podziemna Trasa Turystyczna „Sztolnie Kowary” czy Kowarska Starówka. Przez same miasto przechodzą trzy szlaki turystyczne, więc górscy turyści zatrzymają się w mieście aby chwilę odsapnąć. Gotowi do dalszej eskapady turyści, muszą zobaczyć kilka zabytków Kowar. Zespół pałacowy z początków XIX wieku, ruiny wieży widokowej w parku pałacowym, obiekty sakralne takie jak kościoły, kaplice to tylko jedne z nielicznych obiektów które należy zobaczyć.

Bliskość granicy z Czechami sprawiło że w mieście pojawiły się kantory Kowary. Łatwo tutaj wymienić walutę praktycznie z każdego kraju i Europy, a potem płacić gotówką. Zaletą kantorów w Kowarach jest również fakt, iż jest to mniej popularna miejscowość niż Karpacz czy Szklarska Poręba, więc możemy liczyć na korzystny kurs wymiany.

Kantor, ulica, miasto
Lipiec Marek. Kantor wymiany walut, Pocztowa 6, Kowary

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy