Kantor, kantory wymiany walut Lubań

Lubań położony na Podgórzu Izerskim przecina rzeka Kwisa. Jak wiele polskich miejscowości leży na międzynarodowej Drodze św. Jakuba będącej szlakiem pątniczym. Co możemy zobaczyć w mieście? Z pewnością Basztę Bracką z XIV w., która wraz z murami miejskimi pełniła w mieście funkcje obronne, i z której możemy podziwiać panoramę całego miasta. W 2005 r. został tutaj zrekonstruowany Słup Pocztowy z XVIII w. zwieńczony herbem Polski. Koniecznie trzeba przespacerować się po lubańskim rynku, gdzie znajduje się renesansowy ratusz, w którym możemy wstąpić do Muzeum Regionalnego na porcję historycznych informacji związanych z samym miastem oraz jego okolicami. Tuż obok znajduje się Wieża Kramarska i zrekonstruowane sukiennice.

W rynku Lubania znajdziemy wiele urokliwych kawiarenek i restauracji, gdzie zjemy dobry obiad lub deser. Wszelkie płatności w mieście dokonywane są w złotówkach, więc zagranicznych turystów zapraszamy w pierwszej kolejności do kantorów w Lubaniu. Ich zlokalizowanie znacznie ułatwi przygotowana przez nas baza kantorów Lubań, a w niej dokładny adres oraz telefon kontaktowy.

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut sp.j., Spółdzielcza 7, Lubań
Zawadzki Tadeusz. Kantor wymiany walut, Rynek Sukiennice 20, Lubań

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy