Kantor, kantory wymiany walut Milicz

Milicz to miasto położone w północnej części województwa dolnośląskiego nad rzeką Barycz. Ta niewielka miejscowość słynie z jednych z największych stawów hodowlanych w Europie. Stawy Milickie bo o nich mowa, przyciągają amatorów wędkarstwa, a hodowane tutaj ryby są przysmakiem lokalnej kuchni. Stawy Milickie zaliczane są do rezerwatu, a cała okolica należy do terenów Parku Krajobrazowego „Dolina Baryczy”. Sam Milicz, jak i okolice parku, to liczne tereny, które warto zwiedzić podróżując rowerem. Będąc już w mieście należy zobaczyć ruiny zamku książąt oleśnickich z XIV wieku oraz zespół pałacowy wraz z parkiem pochodzący z końca XVIII wieku. Równie wartym obejrzenia jest kościół ewangelicki z jego nietypową architekturą – szachulcowy. Nazwa miasta pochodzi od imienia Milik, i jak głoszą legendy był to założyciel miasta. Obecnie miasto stara się przyciągnąć nowych mieszkańców budując nowe osiedla i odnawiają zabytki.

Ze względu na fakt iż Milicz położony jest na trasie między Wrocławiem a Poznaniem, przejezdni mogą skorzystać z punktów wymiany walut. Kantory w Miliczu znajdują się przy głównej drodze więc łatwo jest znaleźć. Jednak w przypadku jakichkolwiek problemów z pomocą przyjdzie nasza baza kantorów w Miliczu.

Kantor, ulica, miasto
Bulińska Bogumiła. Kantor wymiany walut, 1 Maja 2b, Milicz
Kantor Polski S.A., Sycowska 31, Milicz
Kantor wymiany walut, Rynek 37, Milicz
PHU Mariusz Mikołajczyk, Poprzeczna 6, Milicz

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy