Kantor, kantory wymiany walut Nowa Ruda

Nowa Ruda to miasto znajdujące się w województwie dolnośląskim, wchodzące w skład aglomeracji wałbrzyskiej. Miejscowość leży na południowy wschód od Wałbrzycha i na północ od Kłodzka, w malowniczej Kotlinie Kłodzkiej.

Nowa Ruda ma wiele do zaoferowania miłośnikom podróży. Można tu znaleźć wiele interesujących pod względem architektonicznym zabytków, z których historią warto się zapoznać. Do jednych z najczęściej odwiedzanych miejsc zalicza się Kopalnię Węgla w Nowej Rudzie, która jest żywym Muzeum Górnictwa i Podziemną Trasą Turystyczną z kolejką górniczą.

Miasto może pochwalić się dobrze rozwiniętą infrastrukturą. Znajdziemy tu instytucje działalności państwowej, urzędy, banki, jak również kantory. Nowa Ruda jest centrum kulturalnym dla okolicznych miejscowości i gmin.

Przygotowując się do podróży nie zapomnij o wymianie waluty. Na poniższej liście znajdziesz dokładne adresy wszystkich kantorów w Nowej Rudzie, z godzinami ich otwarcia oraz numerami telefonów. Wszystkie zebrane informacje są na bieżąco aktualizowane Serdecznie zachęcamy do korzystania.

Kantor, ulica, miasto
Kopacz Elżbieta. Kantor wymiany walut, Kościelna 1a, Nowa Ruda
Mariusz Myrcha Kantor Wymiany Walut, Piastów 24 lok. 26, Nowa Ruda
Myrcha M. Kantor wymiany walut, os. Wojska Polskiego , Nowa Ruda

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy