Kantor, kantory wymiany walut Oława

Oława to niewielkie, klimatyczne miasto w województwie dolnośląskim, leżące w jego wschodniej części. Miejscowość znajduje się nad rzeką Oławą, niecałe 25 kilometrów na południowy wschód od Wrocławia. Oława jest częścią aglomeracji wrocławskiej i według najnowszych statystyk zamieszkiwana jest przez ponad 32 tysiące osób. Nazwa miasta wzięła swój początek kilkaset lat temu i do tej pory przetrwała w niezmienionej postaci.

Z pozoru wydawać by się mogło, że Oława nie posiada żadnych atrakcji turystycznych. Nie jest to prawdą, gdyż znajduje się tu Zamek Sobieskich, który jest niezwykle cenną architektonicznie budowlą z okazałą i efektowną fasadą będącą obecnie siedzibą władz.

Mieszkańcy Oławy i okolic cenią sobie łatwy dostęp do miejsc, takich jak banki, urzędy, poczta, sklepy czy nawet kantory. W Oławie panuje niezwykła gościnność i uprzejmość, dlatego przyjeżdżający tutaj z różnych zakątków Polski turyści zawsze są mile widziani.

Potrzebny Ci dobry kantor w Oławie? Znajdziesz go w przygotowanym przez nas zestawieniu wszystkich punktów wymiany walut z regionu. Wśród umieszczonych na poniższej liście danych znajdziesz dokładne adresy, wraz z numerami telefonów i godzinami otwarcia. Serdecznie zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Joker sp.j. Kantor wymiany walut. Szczepaniak P., 3 Maja , Oława
Kantor wymiany walut, Brzeska 1, Oława

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy