Kantor, kantory wymiany walut Środa Śląska

Środa Śląska jest gminą miejsko-wiejską na Dolnym Śląsku. Miasto jest bardzo dobrze skomunikowane. Przebiegają tędy ważne szlaki komunikacyjne. Środa Śląska leży na drodze nr 94 biegnącą z Gliwic, przez Wrocław i Zieloną Górę, aż do Szczecina. Przechodzi tutaj również droga wojewódzka łącząca miasto z Oławą. Jednak to autostrada A4 sprawia, że miasto jest dobrze skomunikowane z państwami zagranicznymi zza zachodniej, jak i wschodniej granicy.

Atrakcje turystyczne oscylują wokół sportu i rekreacji. Z Sobótki do Środy Śląskiej biegnie Ślężańskie Szlak Świętego Jakuba, który jest nie tyle szlakiem typowo turystycznym, ale również duchowym. Na terenie miasta znajduje się także Rowerowy Szlak Odry, a właściwie sieć tras rowerowych, które przebiegają wzdłuż doliny rzecznej.

Centrum miasta obfituje w usługi różnego typu. Nie brakuje tutaj hoteli, placówek bankowych ani kantorów Środa Śląska. Każdy punkt usługowy pełni ważną dla siebie rolę. Kantory w Środzie Śląskiej sprawdzają się zwłaszcza, gdy do miasta przybywają Niemcy. Aby jednak nie poszukiwali zbyt długo punktów walutowych w mieście, dla nich, i nie tylko, przygotowaliśmy adresową bazę kantorów.

Kantor, ulica, miasto
Hertman Zenon. Kantor wymiany walut, Legnicka 25, Środa Śląska
Zachary Kazimierz Kantor Wymiany Walut, pl. Wolności 35 lok. 37, Środa Śląska

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy