Kantor, kantory wymiany walut Świebodzice

Świebodzice to historyczne miasto położone na Dolnym Śląsku, na obrzeżach Książańskiego Parku Krajobrazowego. Miejscowość od południa bezpośrednio graniczy z Wałbrzychem. Przepływa przez nią górska rzeka Pałcznica, która tworzy efektowny wąwóz między Wałbrzychem a Świebodzicami.

Jednym z najatrakcyjniejszych miejsc w Świebodzicach jest położony w samym jego centrum Rynek wraz z okazałym Ratuszem i otaczającymi go zabytkowymi kamienicami. Uwagę przybywających do Świebodzic turystów przyciąga także klasycystyczny kościół Św. Piotra i Pawła, którego architekturę doceniają nie tylko ludzie wierzący.

W Świebodzicach jest dobrze rozwinięta infrastruktura. Funkcjonują tu instytucje państwowe, urzędy, banki i kantory. Świebodzice to miasto, w którym wymienisz walutę, a także sprawnie załatwisz wszystkie sprawy.

Jeśli zastanawiasz się, gdzie w Świebodzicach wymienić walutę skorzystaj z przygotowanej przez nas bazy punktów wymiany walut. Znajdziesz tu dokładne adresy wszystkich kantorów ze Świebodzic, wraz z godzinami otwarcia i telefonami. Wszystkie informacje są na bieżąco aktualizowane. Zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Jaroszewska Teresa. Kantor wymiany walut, Rynek 5, Świebodzice
Kwiecień Jerzy. Kantor wymiany walut i lombard, Pl. Jana Pawła II 9, Świebodzice
Szulc Monika. Kantor wymiany walut, Rynek 27, Świebodzice

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy