Kantor, kantory wymiany walut Syców

Syców to miasto leżące w województwie dolnośląskim. Miasto zostało założone w XIV wieku, więc jest to jedno z młodszych miast naszego kraju. Miejscowość leży nad rzeką Młyńska Woda, która jest lewym dopływem Baryczy. Syców charakteryzuje się kilkoma ciekawymi zabytkami, które warto zobaczyć podróżując do Wrocławia. Centrum miasta zachowało charakterystyczny dla późnego średniowiecza rozkład uliczek, z widoczną owalnicą murów miejskich i prostopadłą siecią ulic. Zwiedzając miejscowość możemy natrafić na liczne obiekty sakralne z ciekawą architekturą, kościół parafialny pw. św. Piotra i Pawła z XV wieku, kościół ewangelicko-augsburski z XVIII wieku, czy cmentarz żołnierzy Armii Czerwonej, to tylko jedne z wielu miejsc, które warto obejrzeć. Zachowały się także fragmenty murów obronnych miasta z przełomu XIV/XV wieku oraz baszta – gotycka dzwonnica kościoła z XIV wieku. W Sycowie znajdziemy także fragmenty parku pałacowego w stylu angielskim.

W mieście znajdziemy także kilka kantorów Syców, w których możemy dokonać transakcji walutowej. Ze względu na mały charakter miasta możemy spodziewać się korzystnego kursu wymiany. Wszelkie dane dotyczące kantorów w Sycowie znajdziecie w przygotowanym przez nas zestawieniu.

Kantor, ulica, miasto
Erdet. FHU. Kocińska A., Okrężna 1b, Syców
FHU „ERDET” Aleksandra Kocińska, Komorowska 48C, Syców
Kantor wymiany walut, Jana Pawła II 3, Syców

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy