Kantor, kantory wymiany walut Złotoryja

Kopalnia Złota „Aurelia” to jedna z atrakcji turystycznych, która zachęca do przyjazdu do miejscowości Złotoryja. Skrywa ona wiele tajemnic i to właśnie najbardziej fascynuje gości miasta i zachęca do zwiedzania kopalni. Znajduje się tutaj wiele nieodkrytych korytarzy, które w kolejnych latach mają być również udostępniane turystom. Obecnie udostępniona długość trasy to raptem 100 metrów, ale mimo to warto ją odwiedzić. W Złotoryi powstało także Muzeum Złota, w którym znajdziemy wystawę stałą poświęconą górnictwu złota, płukaniu złota i sposobu pozyskiwania złota w regionie kaczawskim.

Nazwa miasta jest ściśle związana z wydobyciem złota w tych regionach. Trzeba wspomnieć, że Złotoryja położona jest na Podgórzu Kaczawskim, w południowej Polsce i znajduje się w województwie dolnośląskim. Okolica wykazuje się dużym poziomem czystości środowiska naturalnego, a to przez fakt, iż tutejsze tereny nie są uprzemysłowione ani zurbanizowane w takim stopniu jak okoliczne miejscowości.

Mimo to, w mieście możemy skorzystać z usług kantorów Złotoryja, gdybyśmy chcieli zawitać do naszych zachodnich lub południowych sąsiadów. Znajdziemy tutaj atrakcyjne kursy kupna i sprzedaży waluty. Jeżeli jesteście zainteresowani, gdzie znajdują się kantory w Złotoryi, to koniecznie zajrzyjcie na nasza stronę internetową.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Gold. PHU. Kosmala K. Szpitalna 10 Złotoryja
Kantor wymiany walut Staromiejska 1 Złotoryja
Radjusz Halina. Kantor wymiany walut Rynek 36a Złotoryja

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy