Kantor, kantory wymiany walut Złotoryja

Kopalnia Złota „Aurelia” to jedna z atrakcji turystycznych, która zachęca do przyjazdu do miejscowości Złotoryja. Skrywa ona wiele tajemnic i to właśnie najbardziej fascynuje gości miasta i zachęca do zwiedzania kopalni. Znajduje się tutaj wiele nieodkrytych korytarzy, które w kolejnych latach mają być również udostępniane turystom. Obecnie udostępniona długość trasy to raptem 100 metrów, ale mimo to warto ją odwiedzić. W Złotoryi powstało także Muzeum Złota, w którym znajdziemy wystawę stałą poświęconą górnictwu złota, płukaniu złota i sposobu pozyskiwania złota w regionie kaczawskim.

Nazwa miasta jest ściśle związana z wydobyciem złota w tych regionach. Trzeba wspomnieć, że Złotoryja położona jest na Podgórzu Kaczawskim, w południowej Polsce i znajduje się w województwie dolnośląskim. Okolica wykazuje się dużym poziomem czystości środowiska naturalnego, a to przez fakt, iż tutejsze tereny nie są uprzemysłowione ani zurbanizowane w takim stopniu jak okoliczne miejscowości.

Mimo to, w mieście możemy skorzystać z usług kantorów Złotoryja, gdybyśmy chcieli zawitać do naszych zachodnich lub południowych sąsiadów. Znajdziemy tutaj atrakcyjne kursy kupna i sprzedaży waluty. Jeżeli jesteście zainteresowani, gdzie znajdują się kantory w Złotoryi, to koniecznie zajrzyjcie na nasza stronę internetową.

Kantor, ulica, miasto
Gold. PHU. Kosmala K., Szpitalna 10, Złotoryja
Kantor wymiany walut, Staromiejska 1, Złotoryja
Radjusz Halina. Kantor wymiany walut, Rynek 36a, Złotoryja

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa dolnośląskiego: Kantory Wrocław, Kantory Wałbrzych, Kantory Legnica, Kantory Jelenia Góra, Kantory Lubin, Kantory Głogów, Kantory Świdnica

 

Polecamy