Kantor, kantory wymiany walut Aleksandrów Kujawski

Aleksandrów Kujawski to niespełna trzynastotysięczne miasto położone w województwie kujawsko-pomorskim. Ze względu na bliskość w stosunku do Torunia i Bydgoszczy, zaliczane jest do aglomeracji bydgosko-toruńskiej. Można powiedzieć, że Aleksandrów Kujawski jest stosunkowo nowym miastem. Zostało ono założone w 1834 roku, a nazwa miasta pochodzi od imienia Aleksandra Sumińskiego, szlachcica, z którego majątku został wyodrębniony początkowo folwark o tej nazwie. Na przestrzeni dekad miasto się rozwijało i obecnie jest ośrodkiem przemysłu metalowego, spożywczego czy poligraficznego.

Do Aleksandrowa Kujawskiego chętnie zaglądają kuracjusze z całej Polski, ponieważ tutaj znajduje się filia sanatorium z Ciechocinka. Odbywają się tutaj kuracje solankowe, a goście sanatorium mogą również w międzyczasie podziwiać uroki miasta m.in. spacerując po parku znajdującym się przy zespole pałacowym rodziny Trojanowskich.

Kuracjusze z zagranicy, jeżeli nie dokonali zakupu waluty w swoim kraju, mogą również nabyć ją w kantorze w Aleksandrowie Kujawskim. Spis wszystkim kantorów w Aleksandrowie Kujawskim zamieściliśmy w naszej bazie, do której korzystania serdecznie zapraszamy.

Kantor, ulica, miasto
Kantor Cent, Narutowicza 1, Aleksandrów Kujawski

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa kujawsko-pomorskiego: Kantory Bydgoszcz, Kantory Toruń, Kantory Włocławek, Kantory Grudziądz, Kantory Inowrocław, Kantory Brodnica, Kantory Świecie

 

Polecamy