Kantor, kantory wymiany walut Brodnica

Brodnica leży na Pojezierzu Brodnickim, które wzięło swoja nazwę od miasta. Ze względu na malownicze położenie znajduje się tu kilka rezerwatów przyrody podzielonych pod względem ich rodzaju. Znajdziemy w Brodnicy rezerwaty florystyczne, leśne, torfowiskowe oraz ichtiologiczne. Ponad rezerwatami rozpościera się Brodnicki Park Krajobrazowy, w którym znajdziemy również kilkadziesiąt pomników przyrody.

Dla turystów zostały udostępnione szlaki turystyczne po terenach Brodnicy. Wśród nich znajdziemy szlaki piesze, rowerowe, motorowe, przyrodniczo-dydaktyczne i wodne. Każdy z nich pokazuje miasto i okolice z innej perspektywy oraz pozwala dotrzeć w zupełnie inne zakątki regionu.

Spacerując po mieście możemy skupić się na walorach architektonicznych miasta. Znajduje się tu gotycki kościół św. Katarzyny, ruiny zamku krzyżackiego, rynek miejski o nietypowym dla takich miejsc kształcie czy fragmenty średniowiecznych murów miejskich.

Centrum miasta jest bardzo dobrze przygotowane na różnorodnych turystów. Bogata oferta hotelowa i gastronomiczna zaspokoją gusta każdego, a dostępność kantorów w Brodnicy, sprawi, że zagraniczni goście bez problemu wymienią tutaj pieniądze. Spis kantorów wraz z potrzebnymi danymi znajdziecie na naszej stronie. Zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Drozdowski Daniel. Kantor Wymiany Walut, Pocztowa 14, Brodnica
Profit. Markiewicz, Hallera 17, Brodnica

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa kujawsko-pomorskiego: Kantory Bydgoszcz, Kantory Toruń, Kantory Włocławek, Kantory Grudziądz, Kantory Inowrocław, Kantory Brodnica, Kantory Świecie

 

Polecamy