Kantor, kantory wymiany walut Golub-Dobrzyń

Miasto Golub-Dobrzyń położone w województwie kujawsko-pomorskim powstało z połączenia dwóch miast: Golubia i Dobrzynia nad Drwęcą. Oba miasta leżały po przeciwległych brzegach rzeki Drwęcy.

Najciekawszym zabytkiem Golubiu-Dobrzyniu jest zamek krzyżacki, który w dość dobrym stanie zachował się do czasów dzisiejszych. Zachowały się również mury obronne, zespoły kamienic z XVIII i XIX w., a także najmniejszy dzwon Zygmunta, który jest uruchamiany tutaj na specjalne okazje. Warto zwrócić uwagę na interesującą architekturę Domu „Pod Kapturem” podpartego od frontu trzema kolumnami o oszalowanej konstrukcji zrębowej.

W mieście działa wiele szkół i przedszkoli. Miasto kładzie nacisk na kulturę. Działa tutaj Miejska i Powiatowa Biblioteka Publiczna, a także Dom Kultury oferujący wiele zajęć pozalekcyjnych dla dzieci i młodzieży. Nie brakuje tutaj sklepów oraz usług finansowych. Każdy, kto poszukuje kantoru Golub-Dobrzyń z łatwością odnajdzie je z pomocą naszej bazy kantorów, która zawiera informacje dotyczące aktualnych adresów, numerów telefonu oraz godzin otwarcia.

Kantor, ulica, miasto
Kubacki Wojciech. Kantor wymiany walut, Kościuszki 11, Golub-Dobrzyń
Pio. Piotr Żółtowski Doradztwo Ubezpieczeniowo-Finansowe. Piotr Żółtowski, Polna 9, Golub-Dobrzyń

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa kujawsko-pomorskiego: Kantory Bydgoszcz, Kantory Toruń, Kantory Włocławek, Kantory Grudziądz, Kantory Inowrocław, Kantory Brodnica, Kantory Świecie

 

Polecamy