Kantor, kantory wymiany walut Grudziądz

Grudziądz to miasto leżące w województwie kujawsko-pomorskim malowniczo ulokowane nad prawym brzegiem Wisły, który stanowi wschodnią granicę Ziemi Chełmińskiej. Miejscowość liczy sobie nieco ponad 95 tysięcy mieszkańców, a jej historia sięga czasów pierwszych Piastów.

Przed laty Grudziądz był dosyć istotnym ośrodkiem handlu zbożem, czego dowodem są zespoły spichrzów rozciągających się wzdłuż Błoni Nadwiślańskich, które każdego roku przyciągają setki spragnionych obcowania z naturą mieszkańców okolicznych miejscowości. Najpiękniejszą wizytówką miasta jest jednak Brama Wodna oraz Kolegium Jezuickie, które są przyciągającą oko ozdobą.

Mieszkańcy Grudziądza chwalą sobie łatwy dostęp do urzędów i instytucji działalności publicznej, poczty i kantorów. Grudziądz jest najmniejszym miastem w Polsce posiadającym własną komunikację tramwajową (tramwaje pojawiły się tu już w 1896 roku).

Chcesz wymienić walutę? Zrobisz to w jednym z wielu kantorów w Grudziądzu. Adres znajdującej się najbliżej Ciebie placówki znajdziesz w przygotowanym przez nas zestawieniu kantorów. Na poniższej liście znajdują się dokładne adresy wszystkich punktów wymiany walut, łącznie z godzinami ich funkcjonowania i telefonami. W kilka chwil zlokalizujesz najbliższy kantor, by potem szybko i sprawnie wymienić walutę. Serdecznie zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Centrum. Kantor wymiany walut, al. 23 Stycznia 52, Grudziądz
Dukat. Kantor wymiany walut, Toruńska 24, Grudziądz
Dukat. S. Jankowski, Włodka 11, Grudziądz
Epc Merkator Sp. z o.o., Moniuszki 21 lok. 10, Grudziądz
Euro. Kantor wymiany walut, Wybickiego 44, Grudziądz
Kantor wymiany walut, Toruńska 28, Grudziądz
Kantor wymiany walut, Wybickiego 28, Grudziądz
Korona. Wiśniewski C., Konarskiego 45, Grudziądz
Lux. Kantor, Chełmińska 68, Grudziądz

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa kujawsko-pomorskiego: Kantory Bydgoszcz, Kantory Toruń, Kantory Włocławek, Kantory Grudziądz, Kantory Inowrocław, Kantory Brodnica, Kantory Świecie

 

Polecamy