Kantor, kantory wymiany walut Inowrocław

Podróżując po Kujawach zachodnich warto odwiedzić miasto Inowrocław położone w niedużej odległości od dwóch największych jezior – Pakoskie i Gopło. Inowrocław leży w województwie kujawsko-pomorskim i jest jednym z najczystszych miejsc pod względem powietrza. Poza jeziorami przez miasto przebiega rzeka Noteć.

Inowrocław jest uznawany za miejscowość uzdrowiskową, co przekłada się na liczne sanatoria, domy uzdrowiskowe czy tężnie solankowe. Jest również nazywane miastem soli, gdyż posiada bogate złoża tego minerału. Będąc tutaj nie sposób ominąć malowniczych parków, a zwłaszcza Parku Krajobrazowego Nadgoplańskiego Parku Tysiąclecia zróżnicowanego pod względem fauny i flory charakterystycznej dla Kujaw.

Ciekawostką Inowrocławia jest również fakt, że urodzili się tutaj dwaj królowie Polski – Władysław Łokietek i Kazimierz Wielki, stąd też możemy zwiedzić fragmenty fortyfikacji średniowiecznych. Miłośników obiektów sakralnych ucieszy fakt, że w Inowrocławiu można znaleźć liczne kościoły. Dodatkowo klasyczny rynek zdobi kamienica z zegarem słonecznym na elewacji.

Inowrocław to także miasto słynące z garnizonu wojskowego, w skład którego wchodzą Port Lotniczy, brygada lotnictwa oraz pułk inżynieryjny. Przy odrobinie szczęścia można tu zobaczyć stacjonujące śmigłowce bojowe lub inne pojazdy militarne należące do wojska. Dodatkowym atutem miasta jest fakt, że jest to miejscowość uzdrowiskowa. Park solankowy, tężnia uzdrowiskowa czy Pijalnia Wód i palmiarnia, to tylko niektóre obiekty wchodzące w skład kompleksów uzdrowiskowych.

Jeżeli jesteście w potrzebie, to znajdziecie również kantory w Inowrocławiu. Nasza baza danych służy pomocą wszystkim, którzy chcą wymienić walutę w dogodnym kursie za najlepszą cenę. Znajdziecie w niej adresy, godziny otwarcia oraz numery telefonów wszystkich kantorów Inowrocław w mieście.

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, Królowej Jadwigi 3, Inowrocław
Kantor wymiany walut, Poznańska 2, Inowrocław
Saja Ewa. Kantor wymiany walut, Rynek 22, Inowrocław

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa kujawsko-pomorskiego: Kantory Bydgoszcz, Kantory Toruń, Kantory Włocławek, Kantory Grudziądz, Kantory Inowrocław, Kantory Brodnica, Kantory Świecie

 

Polecamy