Kantor, kantory wymiany walut Koronowo

Koronowo to miasto leżące w województwie kujawsko-pomorskim, w północnej części Polski. Przez miejscowość przepływa rzeka Brda, a w okolicach miasta znajdują się jeziora: Koronowskie, Lipkusz, Białe. Sama nazwa miasta pochodzi od łacińskiej nazwy klasztoru, który kiedyś znajdował się w mieście – a oznacza Koronę Marii. Koronowo to także zabytki miejskie. Warto odwiedzić „Diabelski Młyn” z XIX wieku, zespół pocysterski wybudowany pod koniec XIII wieku, w skład którego wchodzi Bazylika Mniejsza pw. Wniebowzięcia Najświętszej Maryi Panny. Jest to gotycka bazylika przebudowana częściowo w stylu barokowym z licznymi kaplicami bocznymi. Zwiedzić możemy także gotycki Kościół Filialny pw. św. Andrzeja czy dawną synagogę z XIX wieku. Jak już wspomnieliśmy w mieście znajduje się rzeka i jeziora, co stanowi świetne miejsce nie tylko dla mieszkańców miasta, ale także mieszkańcy Bydgoszczy przybywają tutaj licznie w celach wypoczynkowych. Przez Koronowo przechodzi klika szlaków turystycznych, co dodatkowo zwiększa trakcyjność miasta, gdyż można przybyć tu na rowerze.

W mieście znajduje się klika kantorów Koronowo, w których możemy dokonać wymiany walut. Jako, że miasto leży niedaleko Bydgoszczy warto się tutaj udać i poszukać korzystnych kursów. Jeżeli chcecie się dowiedzieć, gdzie dokładnie są umiejscowione kantory w Koronowie, zapraszamy do zapoznania się z naszą bazą danych.

Kantor, ulica, miasto
Kantor Wymiany Walut Ewa Skupin, Paderewskiego 13, Koronowo

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa kujawsko-pomorskiego: Kantory Bydgoszcz, Kantory Toruń, Kantory Włocławek, Kantory Grudziądz, Kantory Inowrocław, Kantory Brodnica, Kantory Świecie

 

Polecamy