Kantor, kantory wymiany walut Nakło nad Notecią

Nakło nad Notecią jest malowniczo położone w pasie Pojezierza Południowopomorskiego. Historia miasta wskazuje na fakt, iż było ono jednym z grodów obronnych. Jednak pod względem walorów turystycznych, to właśnie Dolina Noteci odgrywa tutaj zasadniczą rolę. Jest to teren obfitujący w różnorodne ptactwo. To niezaprzeczalnie raj dla ornitologów, którzy spacerując tutejszymi łąkami mogą przysłuchiwać się różnym odgłosom ptactwa. Warto pamiętać, że nie tylko awifauna zasługuje na uwagę. Wśród leśnych gąszczy można dostrzec leśne zwierzęta takie jak sarna, lis, zając a nawet łoś. Na rzece Noteć powstała przystań wodna, z której mogą korzystać nie tylko tutejsi mieszkańcy, ale również turyści. Jej celem jest ożywienie turystyki zagranicznej i popularyzacja Drowi Wodnej E-70 biegnącej z Antwerpii, przez Niemcy, Polskę i Litwę, by wreszcie dotrzeć do Kłajpedy.

Miasto nastawiając się na turystykę zagraniczną rozwija również usługi zlokalizowane w centrum miasta takie jak placówki bankowe, kantory Nakło nad Notecią, baza noclegowa i gastronomiczna. Wszystkie usługi łatwo zlokalizować zaopatrując się w przewodnik turystyczny. Kantory w Nakle nad Notecią znajdziecie w naszej bazie adresowej wraz z godzinami otwarcia.

Kantor, ulica, miasto
Monero. Biegański W., Rynek 6, Nakło nad Notecią

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa kujawsko-pomorskiego: Kantory Bydgoszcz, Kantory Toruń, Kantory Włocławek, Kantory Grudziądz, Kantory Inowrocław, Kantory Brodnica, Kantory Świecie

 

Polecamy