Kantor, kantory wymiany walut Rypin

Na szlaku, który wiedzie z Kujaw na Warmię, a także z Pomorza na Mazowsze umiejscowione jest miasto Rypin. Niewątpliwie jest to miejscowość, w której rozwija się kultura i sztuka, a z pewnością nie może narzekać na brak artystów, ani inicjatyw społecznych. Muzeum Ziemi Dobrzyńskiej trzyma pieczę nad bractwem rycerskim. Przy Miejsko-Powiatowej Bibliotece Publicznej w Rypinie działa klub literacki, a Rypiński Dom Kultury opiekuje się tutejszymi zespołami muzycznymi. Odbywają się tutaj imprezy takie jak: Ogólnopolski Przegląd Teatrów Amatorskich „Rypińska Wiosna Teatralna”, a także Ogólnopolski Dziecięcy Festiwal Country. Co roku odbywają w Rypinie organizowane są koncerty z cyklu „Biesiady kasztelańskie”, a także Ogólnopolskie targi Rolnicze Agra Rypin. Miasto nie może narzekać na brak pomysłów w kwestii kultury.

Rokrocznie przybywają tutaj niezliczone ilości turystów o różnej narodowości. Aby sprostać oczekiwaniom przybywających do miasta gości, powstały placówki informacji turystycznej i zlokalizowanych nieopodal kantorów w Rypinie, co znacznie usprawnia wymianę gotówkową. Informacji na temat konkretnych punktów usługowych znajdziemy w przewodniku, natomiast kantory Rypin z danymi teleadresowymi znajdziecie w naszej bazie. Zapraszamy!

Kantor, ulica, miasto
Zoja Pawłowscy sp.j., Jana Pawła II 1, Rypin

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa kujawsko-pomorskiego: Kantory Bydgoszcz, Kantory Toruń, Kantory Włocławek, Kantory Grudziądz, Kantory Inowrocław, Kantory Brodnica, Kantory Świecie

 

Polecamy