Kantor, kantory wymiany walut Toruń

Toruń to przepiękne miasto z tradycjami, które każdego roku przyciąga turystów z całego kraju i spoza jego granic. Położony nad Wisłą w województwie kujawsko-pomorskim Toruń kojarzy nam się z piernikami, czyli jedną z najbardziej znanych toruńskich marek.

Podczas wycieczki do miejsca urodzenia Mikołaja Kopernika z całą pewnością nie można się nudzić. Do największych atrakcji turystycznych regionu zaliczany jest tutejszy Rynek i Ratusz. Będąc w Toruniu koniecznie trzeba wygospodarować odrobinę wolnego czasu na spacer po magicznej Starówce, która przyciąga odwiedzających również spoza kraju. M.in. z tego powodu w mieście prosperuje wiele kantorów. Toruń to doskonałe miejsce, w którym można wypocząć i wspólnie z bliskimi spędzić miło czas.

Ciekawi Cię, gdzie w Toruniu znajdziesz najbliżej Ciebie położony kantor? Nasza rozbudowana lista kantorów dostarczy Ci niezbędnych danych – dokładne adresy i godziny otwarcia. Dodatkową informacją są numery telefonów. Zlokalizuj najbliższy kantor, by wymienić walutę i dobrze przygotować się do podróży.

Kantor, ulica, miasto
555. Kantor wymiany walut, Chełmińska 21, Toruń
Adams. Kantor wymiany walut, Rynek Staromiejski 33, Toruń
Damar. Kantor wymiany walut, Dziewulskiego 23, Toruń
Kantor wymiany walut, Grudziądzka 162, Toruń
Kantory Ompex sp.j., Rynek Staromiejski 34, Toruń
Karol Juhnke FU Juka, Kamienna 24, Toruń
Laskowski Włodzimierz. Kantor Wymiany Walut., Szeroka 41, Toruń
Opex sp.j., Krasińskiego 12/5, Toruń
Remar. S.j. Kantor wymiany walut, Strumykowa 2, Toruń
Robert Jendrzejewski, Strzałowa 11 lok. 16, Toruń
Uyma Jolanta. Kantor wymiana walut, Żółkiewskiego 15, Toruń
Voxel. Mentzen S., Mostowa 34, Toruń
Zakrzewska Mariola. Kantor, pl. Teatralny 5, Toruń

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa kujawsko-pomorskiego: Kantory Bydgoszcz, Kantory Toruń, Kantory Włocławek, Kantory Grudziądz, Kantory Inowrocław, Kantory Brodnica, Kantory Świecie

 

Polecamy