Kantor, kantory wymiany walut Włocławek

Leżący w województwie kujawsko-pomorskim Włocławek ma ponad 110 tysięcy mieszkańców. Miasto jest historyczną stolicą Kujaw i siedzibą kurii diecezji Włocławskiej. Posiada atrakcyjną lokalizację, ponieważ znajduje się pomiędzy Toruniem a Płockiem, przy trasie nr 1.

Włocławek jest regionem, który każdego roku przyciąga tysiące turystów z okolicznych miejscowości, a także z dalszych zakątków Polski. Największym zainteresowaniem cieszy się Katedra Wniebowzięcia NMP, czyli gotycka świątynia kryjąca w sobie wiele cennych dzieł sztuki. Turyści równie chętnie co do katedry zaglądają do Muzeum Ziemi Kujawsko-Dobrzyńskiej, gdzie mogą uzupełnić swoją wiedzę dotyczącą regionu.

Do Włocławka co roku przybywają turyści z całej Polski, a także spoza granic kraju, w związku z tym w mieście funkcjonuje wiele kantorów. We Włocławku można wspólnie z bliskimi miło spędzić czas i choć na chwilę zapomnieć o troskach i problemach dnia codziennego.

Szukasz sprawdzonego kantoru we Włocławku? Znajdziesz go dzięki przygotowanej przez nas bazie kantorów. Zebraliśmy w jednym miejscu adresy poszczególnych placówek wymiany walut, telefony oraz godziny otwarcia. Serdecznie zapraszamy do korzystania i udostępniania bazy innym!

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
„Adam” Kantor A. Niedzielski pl. Wolności 8 lok. 9 Włocławek
Adam. Kantor wymiany walut. Niedzielski A. Kilińskiego 2 Włocławek
Kantor Polski. Niżnik A. pl. Wolności 8 lok. 9 Włocławek
Kantor wymiany walut Zielony Rynek 21 Włocławek
Klimas Marian. Kantor wymiany walut Zielony Rynek 21 Włocławek
SDH Hala. Kantor wymiany walut Zielony Rynek 21 Włocławek

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa kujawsko-pomorskiego: Kantory Bydgoszcz, Kantory Toruń, Kantory Włocławek, Kantory Grudziądz, Kantory Inowrocław, Kantory Brodnica, Kantory Świecie

 

Polecamy