Kantor, kantory wymiany walut Żnin

Obserwując panoramę miasta Żnin z lotu ptaka na pierwszy plan wysuwa się stara wieża ratuszowa znajdująca się na żnińskim rynku, która otoczona jest koronami drzew. Poza gotycką wieżą, w mieście możemy również zobaczyć inne interesujące zabytki. Warto wspomnieć o Sufraganii, klasycystycznym dworku, w której obecnie znajduje się Muzeum Sztuki Sakralnej Sufragania, a także o trzech kościołach: gotycko-barokowym kościele św. Floriana, neogotyckim kościele pw. NMP Królowej Polski oraz Kościele pw. św. Marcina.

Miasto Żnin współpracuje z zagranicznymi miastami partnerskimi takich państw jak Węgry, Litwa, Słowacja, Niemcy, Holandia oraz Czechy. To sprawia, że obywatele tych państw chętnie zaglądają do Żnina i na odwrót. W takiej sytuacji nie mogło na terenie miasta zabraknąć kantorów Żnin, w których w godzinach pracy placówek wymiany walut można dokonać wymiany pieniędzy i cieszyć się urokami miasta. Z naszej strony stworzyliśmy dokładną bazę kantorów w Żninie, w której zamieszczone zostały takie informacje jak adres, godziny otwarcia, telefon kontaktowy, a także lokalizacja na mapie. Zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Tylewska L. Kantor wymiany walut, Kościuszki 1b, Żnin

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa kujawsko-pomorskiego: Kantory Bydgoszcz, Kantory Toruń, Kantory Włocławek, Kantory Grudziądz, Kantory Inowrocław, Kantory Brodnica, Kantory Świecie

 

Polecamy