Kantor, kantory wymiany walut Aleksandrów Łódzki

Aleksandrów Łódzki, jak większość miast w województwie łódzkim, w ubiegłych latach był znacznym ośrodkiem przemysłu włókienniczego. Obecnie również rozwija się tutaj ta gałąź przemysłu, jednak należy podkreślić, że na znaczeniu przybiera handel, transport oraz mechanika pojazdowa.

Odwiedzając Aleksandrów Łódzki koniecznie trzeba obejrzeć zabytkowe domy tkaczy, które rozsiane są po całym mieście, budynek ratusza ufundowany przez założyciela miasta Rafała Bartoszewskiego. Pomnik poświęcony założycielowi Aleksandrowa Łódzkiego znajdziemy na Placu im. Tadeusza Kościuszki. Znajdziemy tutaj również popiersie Tadeusza Kościuszki.

Miasto jest dobrze skomunikowane z Łodzią. Poza liniami autobusowymi, które łączą oba miasta, niegdyś kursowały tutaj tramwaje. Na pamiątkę tramwajowego połączenia z Łodzią pozostawiono w mieście część torów po linii tramwajowej „44”.

W Aleksandrowie Łódzkim znajdziemy również wiele kantorów Aleksandrów Łódzki, które kuszą atrakcyjnym kursem kupna i sprzedaży. Z pewnością kursy są konkurencyjne w stosunku od tych proponowanych w stolicy województwa łódzkiego. Z naszej strony proponujemy zapoznać się ze spisem kantorów w Aleksandrowie Łódzkim, zamieszczonym na naszej stronie internetowej.

Kantor, ulica, miasto
Michalak Andrzej. Kantor wymiany walut, lombard, Wojska Polskiego 7, Aleksandrów Łódzki
Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa łódzkiego: Kantory Łódź, Kantory Piotrków Trybunalski, Kantory Pabianice, Kantory Tomaszów Mazowiecki, Kantory Bełchatów, Kantory Zgierz, Kantory Skierniewice

 

Polecamy