Kantor, kantory wymiany walut Konstantynów Łódzki

Konstantynów Łódzki to miasto położone w województwie łódzkim, przyległym do granic miasta Łodzi. Przez miasto przechodzi rzeka Ner. Jest to jedno z młodszych miast w Polsce. Założone zostało w 1821 roku. Jest to niewielka miejscowość ściśle związana z Łodzią. Do Konstantynowa doprowadzona jest linia tramwajowa, oraz autobusowy transport miejski. Czyni to z miasta doskonałe miejsce dla osób, które nie chcą mieszkać w dużym mieście, jednak nie rezygnując przy tym z łatwej komunikacji. Sąsiedztwo rzeki daje świetne miejsce dla mieszkańców, aby odpocząć i uciec od codzienności. W mieście znajdują się obiekty sakralne, które warto obejrzeć ze względu na przepiękne ołtarze. Miasto też słynie z klubu sportowego Włókniarz Konstantynów Łódzki, skupiający na tę chwilę trzy sekcje tj. piłka nożna, piłka ręczna, podnoszenie ciężarów.

Warto również odwiedzić kantory w Konstantynowie Łódzkim, jeśli szukamy taniego sposobu na wymianę waluty. Z pewnością kursy będą bardziej korzystne dla konsumenta niż w samej Łodzi. Oferują one każdy rodzaj waluty, więc nie będzie problemu z dokonaniem transakcji. Spis kantorów Konstantynów Łódzki prezentujemy na naszej stronie.

Kantor, ulica, miasto
Medycyna Weterynaria Edukacja Med-vet-edu Radosław Owczarek, Jana Pawła II 11 lok. 13, Konstantynów Łódzki
Michalak Andrzej. Kantor wymiany walut, Jana Pawła II 6, Konstantynów Łódzki
Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa łódzkiego: Kantory Łódź, Kantory Piotrków Trybunalski, Kantory Pabianice, Kantory Tomaszów Mazowiecki, Kantory Bełchatów, Kantory Zgierz, Kantory Skierniewice

 

Polecamy