Kantor, kantory wymiany walut Kutno

W samym centrum Polski, w miejscu, gdzie stykają się krainy geograficzne i historyczne Mazowsza, Wielkopolski, Kujaw i Ziemi Łęczyckiej, leży Kutno. To tutaj również przecinają się ważne dla kraju szlaki drogowe i kolejowe łączące Berlin z Moskwą i Gdańsk z Wiedniem. Takie umiejscowienie sprawia, że miasto jest bardzo atrakcyjnym punktem turystycznym dla wielu państw, a także mieszkańców Polski, ponieważ blisko tu z każdego zakątka kraju.

Najbardziej atrakcyjnym punktem w mieście jest oczywiście Starówka z odnowionymi ulicami m.in. Królewską i Placem Marszałka Józefa Piłsudskiego. Na uwagę zasługuje również ufundowany przez króla Augusta III Pałac Saski. Inne zasługujące na odwiedzenie miejsca to Muzeum Bitwy nad Bzurą w kształcie rotundy, Zespół Pałacowy Gierałty, który niegdyś był siedzibą właścicieli miasta, Muzeum Regionalne w ratuszu.

Dla fanów sportu interesującym miejscem będzie Europejskie Centrum Małej Ligi Baseballa, które jest bazą rozgrywkową dla zawodników z pond pięćdziesięciu krajów, a miłośnikom florystyki polecamy odwiedzić miasto początkiem września, kiedy to odbywa się Święto Róży w Kutnowskim Domu Kultury i prezentowane są niezwykłe aranżacje wykonane z kwiatów.

Zagranicznym przyjezdnym z pewnością przydadzą się informacje dotyczące tutejszych kantorów Kutno. Nasza baza punktów wymiany walut wychodzi naprzeciw oczekiwaniom turystów i gromadzi wszystkie dane dotyczące kantorów w Kutnie. Znajdziecie w niej między innymi godziny otwarcia, dokładny adres wraz z lokalizacją na mapie oraz numer telefonu.

Kantor, ulica, miasto
Dollar Exchange Sp. z o.o., pl. marsz. Piłsudskiego 2, Kutno
Kant s.c. Chudy K., Suchiński A., Królewska 39, Kutno
Money. Kantor wymiany walut, pl. Wolności 14, Kutno
Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa łódzkiego: Kantory Łódź, Kantory Piotrków Trybunalski, Kantory Pabianice, Kantory Tomaszów Mazowiecki, Kantory Bełchatów, Kantory Zgierz, Kantory Skierniewice

 

Polecamy