Kantor, kantory wymiany walut Łęczyca

Łęczyca znajduje się w centralnej Polsce na pograniczu Niziny Mazowieckiej i Niziny Wielkopolskiej. Miasto przecina rzeka Bzura, która jest lewym dopływem Wisły. Łęczyca jest miejscowością atrakcyjną szczególnie dla miłośników historii Polski. To tutaj odbył się Zjazd w Łęczycy a także Rozejm w Łęczycy. To temu miastu Jan Matejko poświęcił swój obraz „Łęczyca – pierwszy Sejm”. Informacje historyczne o mieście można mnożyć bez końca. Miało to też swoje przełożenie na zabytki, które zachowały się w Łęczycy. Pięknie zachował się Zamek Królewski w Łęczycy, a także baszta obronna czy ratusz.  Na zamku odbywaja się cyklicznie Międzynarodowy Turniej Rycerski, na który ściągają miłośnicy średniowiecza ze wszystkich stron świata. W związku z tym na terenie Łęczycy nie mogło zabraknąć kantorów Łęczyca, w których zagraniczni goście będą mogli dogodnie wymienić walutę na polskie złotówki, aby bez problemów korzystać z wszystkich atrakcji, jakie miasto zaplanowała na czas turnieju rycerskiego.

Osoby zainteresowane dokładnym adresem oraz godzinami otwarcia poszczególnych kantorów w Łęczycy odsyłamy do naszej bazy placówek walutowych zamieszczonej na naszej stronie internetowej. Gorąco polecamy!

Kantor, ulica, miasto
Ciepłucha Bartosz. PHU. Kantor, Belwederska 20a, Łęczyca
Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa łódzkiego: Kantory Łódź, Kantory Piotrków Trybunalski, Kantory Pabianice, Kantory Tomaszów Mazowiecki, Kantory Bełchatów, Kantory Zgierz, Kantory Skierniewice

 

Polecamy