Kantor, kantory wymiany walut Łowicz

Strojów łowickich ani łowickiej wycinaki nikomu nie trzeba przestawiać, ponieważ ich wzory zostały rozpowszechnione w całym kraju i aktualnie łowieckie wzory są najmodniejszymi deseniami, które królują w tekstylnych i dekoracyjnych dodatkach.

Nazwa Miasta Łowicz powstała od charaktery osady, której członkowie trudnili się głównie łowami.

Poza przetwórstwem warzywno-owocowym rozwija się tutaj również turystyka, która oscyluje wokół tutejszych zabytków i atrakcji turystycznych. Niewątpliwie warto odwiedzić tutejszy trójkątny Nowy Rynek, Stary Rynek wraz z jego zabudową – ratuszem, Kolegiatą Prymasowską, muzeum i zabytkowymi kamienicami. Z wieży bazyliki możemy oglądać panoramę miasta.

Pielęgnowanie długoletnich tradycji, a także tutejszy folklor, sprawia, że Łowicz i jego mieszkańcy są bardzo gościnni. Chętnie przyjmują turystów, którzy odwiedzają te tereny zaciekawieni kulturą i sztuką łowicką. Dla nich jest to okazja na obcowanie z nieskażoną naturą i tutejszą kuchnią. Miasto posiada również bazę kantorów Łowicz, które kuszą przyjezdnych atrakcyjnymi kursami waluty. Miejscowe kantory w Łowiczu będą nieocenione w przypadku gości z zagranicy, którzy zapomnieli wymienić walutę u siebie w kraju. Spis kantorów, ich adresy i numery telefonu znajdziecie na naszej stronie. Gorąco zapraszamy!

Kantor, ulica, miasto
Witowski Dariusz. Kantor wymiany walut, pl. Stary Rynek 9/10, Łowicz
Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa łódzkiego: Kantory Łódź, Kantory Piotrków Trybunalski, Kantory Pabianice, Kantory Tomaszów Mazowiecki, Kantory Bełchatów, Kantory Zgierz, Kantory Skierniewice

 

Polecamy