Kantor, kantory wymiany walut Opoczno

Czarna, Wąglanka, Drzewiczka i Pilica to rzeki przepływające przez Opoczno. Rozpościerają się tutaj rozległe pola, łąki i pastwiska, co szczególnie widoczne jest na obrzeżach miasta, gdzie widzimy typowo sielski krajobraz. Miłośnicy polowań mogą tutaj spędzić czas w ulubiony sposób. Znajduje się tu bowiem pięć obwodów łowieckich. Rzeki natomiast, i okoliczne zalewy zachęcają wszystkich wędkarzy do połowu ryb. W pobliżu Opoczna znajdują się Błękitne Źródła, Lasy Spalskie i rezerwat żubrów, co dodatkowo wpływa na turystyczny charakter tej miejscowości.

W samym mieście warto obejrzeć zamek wraz z murami miejskimi. Znajduje się tutaj również Dom Esterki. Jak wskazuje legenda Żydówka Esterka miała być ukochaną króla Kazimierza Wielkiego, który w trakcie polowania miał uratować ją przed spłoszonym turem, gdy ta zbierała w lesie zioła.

Miasto przyciąga również wielu kupców i inwestorów. W całej Polsce słynne są płytki ceramiczne z Opoczna, a samo miasto również prowadzi wiele projektów partnerskich z miastami zagranicznymi. W związku z tym nie brakuje kantorów w Opocznie, które przygotowane są do wymiany wszelkiej waluty z całego świata. Spis kantorów Opoczno prezentujemy na naszej stronie wraz z niezbędnymi danymi kontaktowymi.

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, pl. Kościuszki 12, Opoczno
Makuch Maciej. Kantor wymiany walut, Piotrkowska 9, Opoczno
Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa łódzkiego: Kantory Łódź, Kantory Piotrków Trybunalski, Kantory Pabianice, Kantory Tomaszów Mazowiecki, Kantory Bełchatów, Kantory Zgierz, Kantory Skierniewice

 

Polecamy