Kantor, kantory wymiany walut Ozorków

Miasto Ozorków powstało z małej wioski, która znajdowała się pomiędzy bagnami i lasami. Rozwój miastu przyniosła rodzina Schlösserow, która założyła przędzalnie wełny i bawełny. Tak wyglądały początki przemysłu sukienniczego w mieście. Zapoczątkował on wzrost tutejszej ludności oraz znaczny rozwój miasta. Rozwój przemysłu włókienniczego trwał jeszcze po II wojnie światowej, jednak w wyniku przemian gospodarczo-ustrojowych w kraju wiele firm trudniących się włókiennictwem ogłosiło upadłość.  Obecnie rozwija się tutaj turystyka, sport i rekreacja, a miasto intensywnie współpracuje z miastami zagranicznymi.

Na dzień dzisiejszy w mieście rośnie rola usług. Industrialny charakter miasta powoli przemija, a na pierwszy plan wysuwają się usługi finansowe m.in. kantory Ozorków, ubezpieczenia oraz banki. Z myślą o osobach, które często korzystają z oferty kantorów w Ozorkowie, zostało przygotowane zestawienie placówek wymiany walut wraz z aktualnymi danymi kontaktowymi, aby każdy mógł w dowolnym momencie porównać oferty.

Kantor, ulica, miasto
Kwinto Finanse Sp. z o.o., Zgierska 98, Ozorków
P.h.u.”AVEX” Ewa Izydorczyk, Konopnickiej 52, Ozorków
Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa łódzkiego: Kantory Łódź, Kantory Piotrków Trybunalski, Kantory Pabianice, Kantory Tomaszów Mazowiecki, Kantory Bełchatów, Kantory Zgierz, Kantory Skierniewice

 

Polecamy