Kantor, kantory wymiany walut Wieluń

Wieluń to atrakcyjne pod względem historycznym miasto leżące w województwie łódzkim, na obrzeżach Wyżyny Wieluńskiej. Miejscowość znajduje się w samym centrum Polski, niedaleko Łodzi.

Największym walorem Wielunia jest układ przestrzenny miasta, który jest dokładnie taki sam jak w średniowieczu – z Rynkiem w centralnym miejscu. Jedną z największych atrakcji turystycznych są Mury Obronne – do dzisiaj zachowane fragmenty pochodzących z XVI wieku fortyfikacji.

Miasto ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę oraz zaplecze rekreacyjne i sportowe. Swoje siedziby mają w nim instytucje działalności państwowej, a także kantory. Wieluń to ponadlokalny ośrodek edukacyjny – ok. 40% uczniów szkół średnich dojeżdża spoza powiatu wieluńskiego

Zastanawiasz się, który punkt wymiany walut jest czynny do późnych godzin wieczornych? Odpowiedź na to pytanie poznasz dzięki przygotowanej przez nas bazie kantorów z Wielunia. Zostały w niej umieszczone wszystkie niezbędne informacje, takie jak dokładne adresy, godziny otwarcia, a także numery telefonów. Zachęcamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
„Firma Lewmar” Anna Napierajczyk, Warszawska 8, Wieluń
Guła Henryk. Kantor wymiany walut, Sienkiewicza 10, Wieluń
Kantor „CENTRUM-STODOŁA” Andrzej Kołodziej, Młynarska 1a, Wieluń
Kantor Elvis Monika Lewandowska, Zamenhofa 1, Wieluń
Kantor Polski S.A., pl. Legionów 6a, Wieluń
Kantor Polski S.A., Różana 1, Wieluń
Stępień Artur. Kantor wymiany walut, Augustiańska 2, Wieluń
Telux Sp. z o.o. PPHU, pl. Legionów 6a, Wieluń
Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa łódzkiego: Kantory Łódź, Kantory Piotrków Trybunalski, Kantory Pabianice, Kantory Tomaszów Mazowiecki, Kantory Bełchatów, Kantory Zgierz, Kantory Skierniewice

 

Polecamy