Kantor, kantory wymiany walut Wieluń

Wieluń to atrakcyjne pod względem historycznym miasto leżące w województwie łódzkim, na obrzeżach Wyżyny Wieluńskiej. Miejscowość znajduje się w samym centrum Polski, niedaleko Łodzi.

Największym walorem Wielunia jest układ przestrzenny miasta, który jest dokładnie taki sam jak w średniowieczu – z Rynkiem w centralnym miejscu. Jedną z największych atrakcji turystycznych są Mury Obronne – do dzisiaj zachowane fragmenty pochodzących z XVI wieku fortyfikacji.

Miasto ma dobrze rozwiniętą infrastrukturę oraz zaplecze rekreacyjne i sportowe. Swoje siedziby mają w nim instytucje działalności państwowej, a także kantory. Wieluń to ponadlokalny ośrodek edukacyjny – ok. 40% uczniów szkół średnich dojeżdża spoza powiatu wieluńskiego

Zastanawiasz się, który punkt wymiany walut jest czynny do późnych godzin wieczornych? Odpowiedź na to pytanie poznasz dzięki przygotowanej przez nas bazie kantorów z Wielunia. Zostały w niej umieszczone wszystkie niezbędne informacje, takie jak dokładne adresy, godziny otwarcia, a także numery telefonów. Zachęcamy do korzystania!

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
„Firma Lewmar” Anna Napierajczyk Warszawska 8 Wieluń
Guła Henryk. Kantor wymiany walut Sienkiewicza 10 Wieluń
Kantor „CENTRUM-STODOŁA” Andrzej Kołodziej Młynarska 1a Wieluń
Kantor Elvis Monika Lewandowska Zamenhofa 1 Wieluń
Kantor Polski S.A. pl. Legionów 6a Wieluń
Kantor Polski S.A. Różana 1 Wieluń
Stępień Artur. Kantor wymiany walut Augustiańska 2 Wieluń
Telux Sp. z o.o. PPHU pl. Legionów 6a Wieluń
Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa łódzkiego: Kantory Łódź, Kantory Piotrków Trybunalski, Kantory Pabianice, Kantory Tomaszów Mazowiecki, Kantory Bełchatów, Kantory Zgierz, Kantory Skierniewice

 

Polecamy