Kantor, kantory wymiany walut Biłgoraj

Na wschodnich terenach Polski, w dolnej części województwa lubelskiego znajdziemy miejscowość umiejscowioną w niedalekim sąsiedztwie Roztoczańskiego Parku Narodowego – Biłgoraj. Prowadzą tutaj ważne szlaki drogowe łączące Warszawę z wschodnimi granicami kraju, a także linie kolejowe łączące wschód i zachód Polski.

W Biłgoraju znajdziemy wiele zabytków, w skład których wchodzą liczne kaplice, budynki sakralne, pomniki i tablice pamiątkowe. Znajduje się tu trasy rowerowe po leśnych dróżkach i Puszczy Solskiej, a wśród nich wschodni szlak rowerowy. Warto jednak zwrócić uwagę, że miasto kładzie główny nacisk na sport. Prosperuje tu 20 klubów, stowarzyszeń i szkółek piłkarskich.

Na uwagę zasługuje również tutejsza sztuka ludowa i folklor, a także kulinarne specjały. Jeżeli będziemy mieć szczęście, w gospodach uda nam się skosztować biłgorajską specjalność – „piróg biłgorajski” który nawiązuje do przepisu na pierogi ruskie, jednak w jego recepturze znajduje się dodatkowy składnik – kasza gryczana.

Bliskość wschodniej granicy sprawia, że mieszają się tutaj różne kultury i narodowości. Zagraniczni turyści niestety nie dokonają w mieście płatności w swojej walucie. Konieczna będzie wymiana pieniędzy w kantorach Biłgoraj ulokowanych w obrębie miasta. Dogodne kursy oraz możliwość negocjacji sprawiają, że wymiana walut w kantorach w Biłgoraju jest naprawdę korzystna. Chcecie wiedzieć, gdzie znajdują się najbliższe placówki? Zapraszamy do naszego zestawienia.

Kantor, ulica, miasto
K & P. Kantor wyniany walut, Kopernika 27, Biłgoraj
Kantor wymiany walut, gen. Komorowskiego 3, Biłgoraj

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubelskiego: Kantory Lublin, Kantory Zamość, Kantory Chełm, Kantory Biała Podlaska, Kantory Puławy, Kantory Świdnik, Kantory Kraśnik

 

Polecamy