Kantor, kantory wymiany walut Dęblin

Grójec to miasto leżące w granicach województwa mazowieckiego z siedzibą powiatu góreckiego i gminy miejsko-wiejskiej Grójec. Miasto to jest oddalone od stolicy Polski o około 45 km i przepływa przez nie rzeka Molnica. Jest to jedno ze starszych miast Polski i możemy znaleźć w Grójcu tradycyjny, wybudowany w stylu klasycystycznym Ratusz wpisany do rejestru zabytków. Inną atrakcją jest dawny budynek poczty oraz późnogotycki kościół św. Mikołaja.

Miejscowość kojarzy się z jednym z najważniejszych gałęzi gospodarki – uprawą i przetwórstwem jabłek. Tradycja uprawy tego owocu sięga XVI wieku, a jabłka grójeckie stały się oficjalnie produktem tradycyjnym. Z ciekawostek o mieście należy wspomnieć również fakt, iż w latach 90. Produkowano w mieście nadwozia do ambulansów bazujących na bazie polskiego Poloneza. Okolice miasta to także główne arterie drogowe. Jest tutaj skrzyżowanie drogi S7 i DK50, co stanowi dobre połączenie z innymi miastami.

W mieście znajdziemy dobrze rozbudowaną sieć kantorów Grójec. Większość z nich oferuje prawie wszystkie waluty europejskie, a niektóre nawet azjatyckie. Telefony kontaktowe do poszczególnych placówek znajdziecie w naszej bazie, a wraz z nimi dokładny adres i lokalizację na mapie.

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, PCK 4, Dęblin

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubelskiego: Kantory Lublin, Kantory Zamość, Kantory Chełm, Kantory Biała Podlaska, Kantory Puławy, Kantory Świdnik, Kantory Kraśnik

 

Polecamy