Kantor, kantory wymiany walut Janów Lubelski

W Janowie Lubelskim, jak sama nazwa wskazuje, położnym w województwie lubelskim znajduje się kilka rezerwatów przyrody. Mowa o rezerwacie przyrody Lasy Janowskie chroniący lasy mieszane pamiętające bitwę partyzantów, a także rezerwat przyrody Szklarnia chroniący fragment dawnej Puszczy Solskiej porośniętej jodłami.

Janów Lubelski skłania się głównie do uprawiania turystyki aktywnej, która niezaprzeczalnie związana jest z wspomnianymi wcześniej rezerwatami, ale nie tylko. W mieście znajduje się park linowy, klub żeglarski, Bagienne Bractwo Obserwatorów Terenowych, a w wielu miejscach można wypożyczyć rowery, a nawet gokarty.

W całym mieście porozrzucane są placówki finansowe, m.in. kantory Janów Lubelski, w których zarówno zagraniczny przyjezdni, jak i krajowi turyści mogą wymienić walutę. Zestawienie kantorów w Janowie Lubelskim zostało zamieszczone na naszej stronie, aby jeszcze bardziej ułatwić odnalezienie tych placówek w mieście. Znajduje się w niej dokładny adres, godzin otwarcia, a nawet numer kontaktowy, w przypadku chęci porównania ofert różnych punktów telefonicznie.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Jaszek Henryk. Kantor Wymiany Walut. Zamoyskiego 5 Janów Lubelski
Kantor Wymiany Walut – Adam Starościc marsz. Rydza-Śmigłego 16 Janów Lubelski
Kantor Wymiany Walut „KANTOR PLUS” – Monika Kieraga Sukiennicza 56 Janów Lubelski
Ms Katarzyna Mazur Zamoyskiego 10 Janów Lubelski
Starościc Adam. Kantor Wymiany Walut. Zamoyskiego 26 Janów Lubelski

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubelskiego: Kantory Lublin, Kantory Zamość, Kantory Chełm, Kantory Biała Podlaska, Kantory Puławy, Kantory Świdnik, Kantory Kraśnik

 

Polecamy