Kantor, kantory wymiany walut Kraśnik

Kraśnik to miasto położone w województwie lubelskim, około 50 kilometrów na południowy zachód od Lublina. Pierwotnie miasto położone było na ziemi sandomierskiej, następnie na ziemi lubelskiej. Malownicze położenie w dolinie rzeki Wyżnicy każdego roku przyciąga turystów z całej Polski.

Do najczęściej odwiedzanych przez podróżujących miejsc zaliczyć trzeba kościół parafialny i klasztor kanoników. Równie dużą popularnością cieszą się ruiny zamku. W zależności od tego jakie masz preferencje na spędzanie wolnego czasu, w Kraśniku możesz poszerzyć swoją wiedzę w licznych muzeach lub zadbać p aktywność fizyczną, dzięki możliwości uprawiania sportów wodnych.

W związku z tym, że niektóre regiony województwa lubelskiego cieszą się dużym zainteresowaniem nie tylko naszych rodaków, w mieście powstało wiele kantorów. Kraśnik ze względu na piękne lasy i liczne zbiorniki wodne jest też doskonałym miejscem na spędzanie czasu wspólnie z bliskimi na łonie natury.

Zastanawiasz się, który kantor w Kraśniku ma najdłuższe godziny otwarcia? Możesz to sprawdzić w przygotowanej przez nas bazie kantorów. Prócz godzin otwarcia znajdziesz tu także dokładne adresy punktów wymiany walut oraz numery telefonów. Wszystkie informacje są sprawdzone i na bieżąco aktualizowane. Serdecznie zapraszamy do korzystania i dzielenia się z innymi!

Kantor, ulica, miasto
Białek Beata. Kantor wymiany walut, Mickiewicza 6a, Kraśnik
Białek Edmund. Punkt skupu i sprzedaży walut obcych, Słowackiego 72, Kraśnik
Bielecki Maciej. Kantor wymiany walut, Lubelska 31, Kraśnik
Bownik Przemysław. Kantor wymiany walut, al. Niepodległości 16, Kraśnik
Grab Anna. Kantor wymiany walut, Kościuszki 14, Kraśnik
Kantor wymiany walut, Kochanowskiego 1, Kraśnik
Kantor wymiany walut, al. Niepodległości 11, Kraśnik
Piotr Ryba Kantor Wymiany Walut, pl. Wolności 10, Kraśnik
Punkt skupu i sprzedaży walut obcych, gen. Sikorskiego 7a, Kraśnik
Punkt Skupu I Sprzedaży Walut Obcych Adrian Białek, Słowackiego 17, Kraśnik
Zbigniew Balicki, al. Niepodległości 11, Kraśnik

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubelskiego: Kantory Lublin, Kantory Zamość, Kantory Chełm, Kantory Biała Podlaska, Kantory Puławy, Kantory Świdnik, Kantory Kraśnik

 

Polecamy