Kantor, kantory wymiany walut Lublin

Podróżując po wchodzie Polski, warto odwiedzić stolicę województwa lubelskiego i centralny ośrodek aglomeracji lubelskiej, którym jest miasto Lublin. W przeszłości w mieście znajdowała się siedziba Trybunału Głównego Koronnego, czyli najwyższy sąd apelacyjny Korony Królestwa Polskiego I Rzeczypospolitej. Dzięki dogodnemu położeniu blisko wschodniej granicy Polski, turyści z Ukrainy i pozostałych państw wschodnich często odwiedzają to miasto. W latach 90 tych Lublin był miastem polskiego przemysłu motoryzacyjnego, gdzie produkowano samochody marki Żuk i Lublin, a obecnie swoją siedzibę ma największy producent maszyn rolniczych Ursus.

Lublin słynie także z nietypowej komunikacji miejskiej. Zwiedzający z całą pewnością powinni przejechać się jedną z dwunastu linii trolejbusowych w mieście. Docierając do Starego Miasta i Śródmieścia koniecznie trzeba odwiedzić neostylowy zamek lubelski, Bramę Królewską czy Wieżę Trynitarską. Dla turystów szukających mocnych wrażeń, niewątpliwą atrakcją będą lubelskie podziemia. To 300-metrowy kompleks podziemnych tras biegnących pod Starym Miastem.

Po wyczerpujących atrakcjach warto zatopić się w smakach Lubelszczyzny odwiedzając pobliskie restauracje. Bez problemu zapłacimy w nich gotówką wymienioną w kantorach Lublin. Placówek takich jak kantory Lublin jest na tyle dużo, że z pewności każdy zagraniczny turysta będzie w stanie wymienić pieniądze. Jeżeli jednak to Wy wybieracie się za granicę i chcecie kupić obcą walutę, z łatwością na naszej stronie znajdziecie informacje dotyczące lokalizacji i godzin otwarcia tych placówek.

Kantor, ulica, miasto
Czubiel Wiesław. Kantor wymiany walut, al. Tysiąclecia 3 lok. 8a, Lublin
Exchange Group. Kantor, al. Witosa 6 (Galeria Lubelska), Lublin
Gostkowski Andrzej. Kantor wymiany walut, Kościuszki 6, Lublin
Grażyna. Kantor wymiany walut, Peowiaków 8 lok. 1, Lublin
J & M Plaza. Kantor wymiany walut, Lipowa 13, Lublin
Janek Anna. Kantor wymiany walut, Peowiaków 9, Lublin
Jedyny. Kantor wymiany walut. Słyk E., Przechodnia 4, Lublin
Jolanta Zając, Rycerska 8 lok. 8, Lublin
Kantor wymiany walut, Pocztowa 6, Lublin
Kantor wymiany walut, pl. Dworcowy 1, Lublin
Korab. Kantor wymiany walut, Peowiaków 5, Lublin
Kramarz Anna Clara Pacta, Herbowa 7 lok. 2, Lublin
Sobiesiak Jan. Kantor wymiany walut, Pancerniaków 8, Lublin
Sobiesiak Zygmunt. Kantor wymiany walut, al. Tysiąclecia 6, Lublin
Talar. Kantor wymiany walut, Furmańska 10, Lublin
Vegas, Furmańska 10, Lublin
Vegas. Punkt skupu i sprzedaży walut, Orkana 4, Lublin
Vegas s.c. Punkt skupu i sprzedaży walut, Tomasza Zana 19, Lublin
Woźniakowski Kazimierz. Kantor wymiany walut, al. Tysiąclecia 4, Lublin

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubelskiego: Kantory Lublin, Kantory Zamość, Kantory Chełm, Kantory Biała Podlaska, Kantory Puławy, Kantory Świdnik, Kantory Kraśnik

 

Polecamy