Kantor, kantory wymiany walut Lublin

Podróżując po wchodzie Polski, warto odwiedzić stolicę województwa lubelskiego i centralny ośrodek aglomeracji lubelskiej, którym jest miasto Lublin. W przeszłości w mieście znajdowała się siedziba Trybunału Głównego Koronnego, czyli najwyższy sąd apelacyjny Korony Królestwa Polskiego I Rzeczypospolitej. Dzięki dogodnemu położeniu blisko wschodniej granicy Polski, turyści z Ukrainy i pozostałych państw wschodnich często odwiedzają to miasto. W latach 90 tych Lublin był miastem polskiego przemysłu motoryzacyjnego, gdzie produkowano samochody marki Żuk i Lublin, a obecnie swoją siedzibę ma największy producent maszyn rolniczych Ursus.

Lublin słynie także z nietypowej komunikacji miejskiej. Zwiedzający z całą pewnością powinni przejechać się jedną z dwunastu linii trolejbusowych w mieście. Docierając do Starego Miasta i Śródmieścia koniecznie trzeba odwiedzić neostylowy zamek lubelski, Bramę Królewską czy Wieżę Trynitarską. Dla turystów szukających mocnych wrażeń, niewątpliwą atrakcją będą lubelskie podziemia. To 300-metrowy kompleks podziemnych tras biegnących pod Starym Miastem.

Po wyczerpujących atrakcjach warto zatopić się w smakach Lubelszczyzny odwiedzając pobliskie restauracje. Bez problemu zapłacimy w nich gotówką wymienioną w kantorach Lublin. Placówek takich jak kantory Lublin jest na tyle dużo, że z pewności każdy zagraniczny turysta będzie w stanie wymienić pieniądze. Jeżeli jednak to Wy wybieracie się za granicę i chcecie kupić obcą walutę, z łatwością na naszej stronie znajdziecie informacje dotyczące lokalizacji i godzin otwarcia tych placówek.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Czubiel Wiesław. Kantor wymiany walut al. Tysiąclecia 3 lok. 8a Lublin
Exchange Group. Kantor al. Witosa 6 (Galeria Lubelska) Lublin
Gostkowski Andrzej. Kantor wymiany walut Kościuszki 6 Lublin
Grażyna. Kantor wymiany walut Peowiaków 8 lok. 1 Lublin
J & M Plaza. Kantor wymiany walut Lipowa 13 Lublin
Janek Anna. Kantor wymiany walut Peowiaków 9 Lublin
Jedyny. Kantor wymiany walut. Słyk E. Przechodnia 4 Lublin
Jolanta Zając Rycerska 8 lok. 8 Lublin
Kantor wymiany walut Pocztowa 6 Lublin
Kantor wymiany walut pl. Dworcowy 1 Lublin
Korab. Kantor wymiany walut Peowiaków 5 Lublin
Kramarz Anna Clara Pacta Herbowa 7 lok. 2 Lublin
Sobiesiak Jan. Kantor wymiany walut Pancerniaków 8 Lublin
Sobiesiak Zygmunt. Kantor wymiany walut al. Tysiąclecia 6 Lublin
Talar. Kantor wymiany walut Furmańska 10 Lublin
Vegas Furmańska 10 Lublin
Vegas. Punkt skupu i sprzedaży walut Orkana 4 Lublin
Vegas s.c. Punkt skupu i sprzedaży walut Tomasza Zana 19 Lublin
Woźniakowski Kazimierz. Kantor wymiany walut al. Tysiąclecia 4 Lublin

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubelskiego: Kantory Lublin, Kantory Zamość, Kantory Chełm, Kantory Biała Podlaska, Kantory Puławy, Kantory Świdnik, Kantory Kraśnik

 

Polecamy