Kantor, kantory wymiany walut Łuków

Łuków to miasto leżące we wschodniej Polsce, w powiecie łukowskim. Przed laty Łuków był miastem królewskim Korony Królestwa Polskiego. Miejscowość zamieszkiwana jest przez ok. 30 tysięcy osób.

Położony w zachodniej części Równiny Łukowskiej Łuków jest ważnym węzłem kolejowym i drogowym. Znajdują się tam także dwie stacje kolejowe. Co prawda miejscowość ta nie należy do największych, jednak mimo wszystko cieszy się dużym zainteresowaniem mieszkańców okolicznych miast m.in. dlatego, że w okolicach Łukowa znaleźć można ciekawe okazy geologiczne, unikalne w skali Europy. Interesującym skamieniałościom można przyjrzeć się bliżej w jednej z sal łukowskiego Muzeum Regionalnego.

Miasto ma dobrą infrastrukturę. Bez problemu można znaleźć tu urzędy, banki czy kantory. Łuków to klimatyczne, niewielkie miasteczko, w którym można odpocząć z dala od miejskiego zgiełku i nabrać sił do dalszej pracy czy nauki.

Zastanawiasz się, do której czynne są kantory w Łukowie? Sprawdzisz to w przygotowanej przez nas bazie kantorów. Wśród informacji w niej zawartych, oprócz godzin otwarcia znajdziesz także dokładne adresy punktów wymiany walut oraz numery telefonów. Wszystkie dane są na bieżąco aktualizowane. Serdecznie zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, dr Dmocha 8, Łuków
Kantor wymiany walut, Staropijarska 3, Łuków
Kuryła Krystyna. Kantor wymiany walut, Czerwonego Krzyża 6, Łuków

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubelskiego: Kantory Lublin, Kantory Zamość, Kantory Chełm, Kantory Biała Podlaska, Kantory Puławy, Kantory Świdnik, Kantory Kraśnik

 

Polecamy