Kantor, kantory wymiany walut Parczew

Na terenie Równiny Parczewskiej, w województwie lubelskim położone jest miasto Parczew. W swoim herbie od najdawniejszych lat ma złotego jelenia na czerwonym tle. Wizerunek jelenia zmienił się na przestrzeni lat i tak ze zwierzęcia spokojnie schylającego łeb ku trawie, na herbie Parczewa widnieje dumny i prężący pierś jeleń.

Do Parczewa bardzo łatwo dostaniemy się drogami wojewódzkimi, liniami kolejowymi, okolicznymi lądowiskami oraz prywatnymi mikrobusami, które łączą miasto z innymi większymi miejscowościami. Turystyka Parczewa skupia się wokół przyrody. Znajdują się tutaj Lasy Parczewskie, rezerwat przyrody Jezioro Obradowskie, rezerwat przyrody Czarny Las, rezerwat przyrody Królowa Droga. Aktywne spędzanie czasu oferują również tutejsze rzeki Konotopa, Tyśmienicy i Piwonii.

Miasto prowadzi współprace międzynarodową z francuskim miastem Bressuire, ukraińskim miastem Luboml i litewskim miastem Preny. To też przyczyniło się do rozwoju kantorów Parczew na terenie miasta. Cudzoziemcy odwiedzający miasto mogą bez kłopotu dokonać wymiany walutowej.

Kantor, ulica, miasto
Kantor Wymiany Walut Kaznowski Janusz, pl. Wolności 41, Parczew

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubelskiego: Kantory Lublin, Kantory Zamość, Kantory Chełm, Kantory Biała Podlaska, Kantory Puławy, Kantory Świdnik, Kantory Kraśnik

 

Polecamy