Kantor, kantory wymiany walut Ryki

Miasto Ryki położone jest w województwie lubelskim, tuż przy drodze krajowej nr 17, prowadzącej z Warszawy do Lublina. Geograficznie znajduje się na części Niziny Południowopodlaskiej oraz części Wysoczyzny Żelechowskiej. Historycznie miasto utworzyło się z osady Sieciechów. Natomiast z czasów historycznych pozostało do naszych czasów kilka interesujących zabytków. Spacerując po mieście Ryki możemy napotkać pałac z XVIII w., skwer z rzeźbą Jezusa Frasobliwego, synagogę i neogotycki kościół.

Ryki są dobrze skomunikowane z resztą kraju. Znajduje się tutaj ważny węzeł drogowy. Dzięki temu rozwija się tu gospodarka, a głównie przetwórstwo owocowo-warzywne, mleczarstwo, a także urządzeń wentylacyjnych i klimatyzacyjnych. Rozwój gospodarczy, węzeł komunikacyjny sprawiają, że miasto chętnie odwiedzane jest przez licznych inwestorów. W związku z tym położono nacisk na rozwój usług, do których możemy zaliczyć kantory Ryki, w których każdy może dokonać zakupu obcej waluty. Adresy oraz numer kontaktowy do poszczególnych kantorów w Rykach znajdziecie w naszej bazie.

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, Poniatowskiego 6, Ryki

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubelskiego: Kantory Lublin, Kantory Zamość, Kantory Chełm, Kantory Biała Podlaska, Kantory Puławy, Kantory Świdnik, Kantory Kraśnik

 

Polecamy