Kantor, kantory wymiany walut Świdnik

Świdnik położony jest we wschodniej części kraju, w województwie lubelskim, a prawa miejskie uzyskał w 1954. Miasto znane jest w całej Polsce z wytwórni śmigłowców WSK PZL Świdnik, produkującej oprócz śmigłowców również motocykle.

Świdnik jest doskonałym celem wycieczek szczególnie dla osób doceniających walory przyrody, których w mieście jest całkiem sporo. W Świdniku największą popularnością cieszy się przede wszystkim Las Świdnicki, a rzesze turystów ściąga tutaj chęć zobaczenia kolonii susłów perełkowatych, czyli zagrożonego gatunku występującego pod ścisłą ochroną.

Znajdujące się na Płaskowyżu Świdnickim miasto oddalone jest o kilka kilometrów od Lublina i kilkadziesiąt od przejść granicznych z Białorusią i Ukrainą. W Świdniku prosperuje port lotniczy Lublin, który jest najmłodszym lotniskiem w Europie i równocześnie pierwszym zbudowanym całkowicie od podstaw portem lotniczym w powojennej Polsce. Mieszkańcy województwa lubelskiego nie muszą już jechać do Warszawy, żeby wybrać się na wakacje do ciepłych krajów, a dobre przygotowanie do podróży zapewnią obecne w mieście liczne kantory.

Możliwość skorzystania z naszej rozbudowanej bazy kantorów w Świdniku pozwoli zlokalizować najbliższy kantor i zapoznać się z godzinami jego otwarcia. W bazie znaleźć można także wiele innych cennych informacji, takich jak numer telefonu do wybranego przez nas kantoru, które ułatwią nam szybką wymianę pieniędzy. Zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, gen. Okulickiego 11, Świdnik
Socha Mirosław. Kantor wymiany walut, gen. Okulickiego 8 f, Świdnik

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubelskiego: Kantory Lublin, Kantory Zamość, Kantory Chełm, Kantory Biała Podlaska, Kantory Puławy, Kantory Świdnik, Kantory Kraśnik

 

Polecamy