Kantor, kantory wymiany walut Drezdenko

Drezdenko to niewielka miejscowość położona w województwie lubuskim, leżąca na pograniczu Pojezierza Wielkopolskiego i Pomorskiego nad Notecią. Ciekawa jest nazwa miasta, która zgodnie z legendami pochodzi od nazwy drzewa, kojarzona jest również z domami drewnianymi. Miasteczko to posiada kilka ciekawych zabytków. Warto skupić się na specjalnym układzie urbanistycznym miasta, zobaczyć kościoły ewangelickie, pozostałość umocnień murowanych twierdzy, spichlerz szachulcowy, pierwotnie arsenał, a obecnie muzeum. W początkach XVII wieku rozpoczęto budowę nowej twierdzy na planie pięcioramiennej gwiazdy, jednak wielki pożar w drugiej połowie XVII wieku zniszczył większość miasta. Drezdenko posiada standardowe szczeble edukacji. Są tutaj szkoły podstawowe oraz szkoły ponadgimnazjalne, które obecnie przekształcą się w licea i technika.

W mieście znajdziemy kilka kantorów Drezdenko, które służą pomocą przy wymianie walut. Obcokrajowcy podróżujący na Pomorze mogą się tutaj zatrzymać i wymienić walutę po korzystnym kursie wymiany. Dokładna lokalizacja kantorów w Drezdenku podajemy w naszym zestawieniu, a tam również godziny otwarcia i numer kontaktowy.

Kantor, ulica, miasto
Kantor wymiany walut, Poniatowskiego 2, Drezdenko
Olechnowicz Marian. Prywatna firma usługowo – handlowa, Kościuszki 35, Drezdenko

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubuskiego: Kantory Zielona Góra, Kantory Gorzów Wielkopolski, Kantory Nowa Sól, Kantory Żary, Kantory Żagań, Kantory Świebodzin, Kantory Międzyrzecz

 

Polecamy