Kantor, kantory wymiany walut Gorzów Wielkopolski

Będący stolicą województwa lubuskiego Gorzów Wielkopolski to sporej wielkości miasto, które zamieszkuje ponad 120 tysięcy ludzi. Miejscowość leży nad Wartą, na północ od Świebodzina. Gorzów Wielkopolski podobnie jak Rzym położony jest na siedmiu wzgórzach. To co wyróżnia tamtejszych mieszkańców to przede wszystkim dbałość o tereny zielone, których jest tu całkiem sporo. Miasto liczy sobie 9 parków oraz rezerwat przyrody Gorzowskie Murawy.

W czasie wycieczki do Gorzowa Wielkopolskiego prócz spędzania wolnego czasu na łonie natury można poświęcić swój wolny czas na zwiedzanie miejscowych atrakcji. Największą popularnością cieszy się leżąca na rynku Katedra, czyli pochodzący z XIV wieku kościół, którego godność wraz z czasem została podniesiona.

Przybywający z okolic miejscowości turyści bez większych problemów znajdą tu banki, sklepy czy kantory. W Gorzowie Wielkopolskim wszystkie punkty są doskonale oznakowane, przez co nie sprawia trudności ich odszukanie.

Zastanawiasz się, gdzie leży najbliżej Ciebie położony kantor? Skorzystaj z naszej bazy, by poznać adresy wszystkich kantorów z Gorzowa Wielkopolskiego i wybrać ten znajdujący się w pobliżu. Wśród umieszczonych w rozbudowanej bazie informacji znaleźć można także godziny otwarcia oraz numery telefonów poszczególnych placówek wymiany walut. Dzięki stworzonej przez nas bazie dosłownie w kilka sekund zlokalizujesz kantor, a przy tym nie zmarnujesz ani minuty na błądzenie po mieście. Zapraszamy do korzystania!

Kantor, ulica, miasto
Benefit Solution Zachód Sp. z o.o. W Likwidacji, Mieszka I 47 lok. 5, Gorzów Wielkopolski
Emmar. Kantor wymiany walut, Obotrycka 8, Gorzów Wielkopolski
Kantor sp.j., Strzelecka 8, Gorzów Wielkopolski
Kantor wymiany walut, Górczyńska 19, Gorzów Wielkopolski
Kantor wymiany walut, gen. Sikorskiego 15, Gorzów Wielkopolski
Kantor wymiany walut, Jagiełły 11, Gorzów Wielkopolski
Orchowski Jan, Raćko Jolanta. Kantor wymiany walut sp.j., Górczyńska 19, Gorzów Wielkopolski
Pomarańczarnia, Przemysłowa 2, Gorzów Wielkopolski
Prowadzenie Kantoru, Kupno I Sprzedaż Walut, Matejki 45E, Gorzów Wielkopolski
Sobolski Stanisław, Sinior Józef i Beata. Kantor wymiany walut sp.j., al. Konstytucji 3 Maja 102, Gorzów Wielkopolski

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubuskiego: Kantory Zielona Góra, Kantory Gorzów Wielkopolski, Kantory Nowa Sól, Kantory Żary, Kantory Żagań, Kantory Świebodzin, Kantory Międzyrzecz

 

Polecamy