Kantor, kantory wymiany walut Kostrzyn nad Odrą

Kostrzyn nad Odrą to jedno z najbardziej zniszczonych miast w wyniku II wojny światowej. Czasami nazywane jest również z tego powodu „polską Hiroszimą”, ponieważ do dnia dzisiejszego pozostało wiele do odbudowania i unowocześnienia. Zniszczenia jakie odcisnęły swoje piętno na tym terenie nie sprawiają wcale, że miasto nie jest atrakcyjne pod względem turystycznym. Wręcz przeciwnie, jest tutaj wiele pozostałości historycznych, które sprawiają, że miasto ma tajemniczy i interesujący wygląd. Znajdziemy tutaj pozostałości po Zamku w Kostrzynie nad Odrą, ruiny Kościoła Mariackiego, fortyfikacje Twierdzy Kostrzyn, a także Bramę Berlińską.

Poza zabytkami murowanymi warto zwrócić uwagę na walory przyrodnicze Kostrzyna nad Odrą. Znajduje się tutaj Park Narodowy i Park Krajobrazowy „Ujście Warty”. Tutejsza turystyka również koncentruje się wokół szlaków rowerowych, które prowadzą przez wszystkie atrakcje naturalne.

Warto wspomnieć, że co roku odbywa się tutaj również Przystanek Woodstok, na który zjeżdżają nie tylko fani muzyki rockowej z Polski, ale i ze świata. Kantory w Kostrzynie nad Odrą są więc nieodłącznym elementem tutejszych usług finansowych, które znacznie ułatwiają dokonywanie płatności na terenie obcego państwa. U nas znajdziecie wszystkie kantory Kostrzyn nad Odrą wraz z aktualnym kontaktem.

Kantor, ulica, miasto
Artur Grzelczak Kantor Wymiany Walut, Sikorskiego , Kostrzyn nad Odrą
Kozera Travel. Kantor. Biuro podróży, ubezpieczenia, Sikorskiego 42, Kostrzyn nad Odrą
Sobiś Agnieszka. Kantor wymiany walut, Piastowska 1, Kostrzyn nad Odrą
Stec Wiesław. Kantor wymiany walut, Gorzowska 58, Kostrzyn nad Odrą

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubuskiego: Kantory Zielona Góra, Kantory Gorzów Wielkopolski, Kantory Nowa Sól, Kantory Żary, Kantory Żagań, Kantory Świebodzin, Kantory Międzyrzecz

 

Polecamy