Kantor, kantory wymiany walut Krosno Odrzańskie

Krosno Odrzańskie niegdyś położone było w województwie zielonogórskim, obecnie obejmuje terytorium województwa lubuskiego. Nazwa miasta pochodzi od urządzenia do tkania i już w dawnych czasach nazywane było „miastem tkaczy”.

Rozwój Krosna Odrzańskiego przypada na XIX w., kiedy to powstało tutaj wiele zakładów przemysłowych, powstała stacja kolejowa i połączenia kolejowe, łączące miasto m.in. z Poznaniem czy Zieloną Górą.  Spośród zabytków Krosna Odrzańskiego najbardziej imponujące są Wały Śląskie, nazywane także Wałami Chrobrego. Znajdują się tutaj również przyziemie spichrza zamkowego, ruiny zamku piastowskiego, a także wiele kilka domów, których nie dotknęły spustoszenia I wojny światowej.

Miasto rozwija się na arenie międzynarodowej. Współpracuje bowiem z miastami niemieckimi, węgierskimi, słowackimi oraz włoskimi. Podyktowało to również rozwój kantorów w Kośnie Odrzańskim, które dokonują wymiany walut przyjmując zarówno cudzoziemców, jak i polskich turystów. W bazie danej zamieszczonej na naszej stronie znajdziecie wszystkie kantory Krosno Odrzańskie, które znajdują się w mieście.

Nazwa Kantoru Ulica Miasto
Euron Grzegorz Chmielewski Greco PCK 2 lok. 2 Krosno Odrzańskie
Kantor wymiany walut Ariańska 2 Krosno Odrzańskie
Kantor wymiany walut Poznańska 49 Krosno Odrzańskie
Śmiajkowska Żaneta. Kantor wymiany walut Poznańska 8 Krosno Odrzańskie

Sprawdź kursy walut w innych kantorach województwa lubuskiego: Kantory Zielona Góra, Kantory Gorzów Wielkopolski, Kantory Nowa Sól, Kantory Żary, Kantory Żagań, Kantory Świebodzin, Kantory Międzyrzecz

 

Polecamy